KARTONDAN OYUNCAK AHTAPOT YAPMAK

Kartondan oyuncak ahtapot yapmak için bulduğum bu güzel ve şirin çalışmayı çocuklarınızla mutlaka yapmayı deneyin. Anlatımlı olması sayesinde sizde aynısını kısa sürede eğlenceli zaman geçirerek yapabileceksiniz. Tüm adımları gösterilen çalışma da tuvalet kağıdı da kullanabilirsiniz.

Tuvalet kağıdından ahtapot oyuncak yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da yapmanız gereken malzemeleri kırtasiyeden temin ettikten sonra makas ile tırtıklı kesmek ve yuvarlak olarak yapıştırmak. Bu tür süs çalışmaları yapıp çocuklarınızın odasına sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz.

Adım adım kartondan ahtapot oyuncak yaparak odalarında süs dekoru olarak da düşünebilirsiniz. Kartondan yapılan oyuncak çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabilirsiniz. Kartondan yapılanları hemen bu yazımın altında da bulabileceksiniz.

Aşamaları tamamlarken mutlaka çocuklarınızla veya onların yanında bu tür çalışmaları yapın. Hem onların el becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyorsunuz. Hem de keyifli bir pazar günü çocuklarınızla mutlu bir gün geçirmiş oluyorsunuz. Şimdi sizleri anlatımlı kartondan oyuncak ahtapot yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kartondan oyuncak ahtapot yapmak
kartondan oyuncak ahtapot yapmak

source

İlginizi Çekebilir

EN YENİ 50 ADET LİF MODELLERİ

Sizlerden gelen en yeni 50 adet lif modellerini bu yazımızda derledik. Yeni lif modellerinin hepsi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *