KARTONDAN SİHİRBAZ ŞAPKASI YAPMAK

Kartondan sihirbaz şapkası yapmak için paylaştığım bu kolay ve güzel el işi beceri çalışmasını çocuklarınız çok beğenecek. Bu tür çalışmaları her zaman sevmişlerdir. Kartondan şapka yapmak veya kartondan kral tacı yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalarda olduğu gibi bu yazımızda da yine resimli güzel bir anlatım yer alıyor.

Kolay bir şekilde kısa sürede kartondan çok şık şapkalar yapabilir ve çocuklarınızla eğlenebilirsiniz. Çocuklarınıza ayırdığınız zamanları böyle karton oyuncak yapmak veya kartondan el becerisi gerektiren oyunlar yaparak değerlendirebilirsiniz.

Adım adım karton oyuncak yapmak veya kartondan şapka yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde kısa sürede yapabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Kartondan sihirbaz şapkası yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmaları kısa sürede tamamlayabileceğiniz gibi diğer örnek çalışmalara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay karton oyuncak çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay yapılan oyuncak karton çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu edebilir ve onlara pahalı oyuncaklar almaktan da kurtulmuş olursunuz. Kolay gelsin.

karton-sihirbaz-sapkasi-yapmak

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir