Ana Sayfa / KARTONDAN YAPILANLAR / KARTONDAN SİHİRBAZ ŞAPKASI YAPMAK

KARTONDAN SİHİRBAZ ŞAPKASI YAPMAK

Kartondan sihirbaz şapkası yapmak için paylaştığım bu kolay ve güzel el işi beceri çalışmasını çocuklarınız çok beğenecek. Bu tür çalışmaları her zaman sevmişlerdir. Kartondan şapka yapmak veya kartondan kral tacı yapmak için paylaştığımız diğer çalışmalarda olduğu gibi bu yazımızda da yine resimli güzel bir anlatım yer alıyor.

Kolay bir şekilde kısa sürede kartondan çok şık şapkalar yapabilir ve çocuklarınızla eğlenebilirsiniz. Çocuklarınıza ayırdığınız zamanları böyle karton oyuncak yapmak veya kartondan el becerisi gerektiren oyunlar yaparak değerlendirebilirsiniz.

Adım adım karton oyuncak yapmak veya kartondan şapka yapmak için paylaştığım çalışmaları sizde kısa sürede yapabilir ve çok eğlenebilirsiniz. Kartondan sihirbaz şapkası yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışmaları kısa sürede tamamlayabileceğiniz gibi diğer örnek çalışmalara da hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay karton oyuncak çalışmalarını yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay yapılan oyuncak karton çalışmaları ile çocuklarınızı mutlu edebilir ve onlara pahalı oyuncaklar almaktan da kurtulmuş olursunuz. Kolay gelsin.

karton-sihirbaz-sapkasi-yapmak

source

Check Also

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir