KARTONDAN ÜÇGEN HEDİYE KUTUSU YAPMAK

Kartondan üçgen hediye kutusu yapmak çok basittir. Oldukça basit işlemler sonrasında hazırlayabileceğiniz hediye kutusunu istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Sevdiklerinize hediye olarak verebilir, evinizde dekor malzemesi olarak kullanabilir hatta ticari amaçla da hazırlayabilirsiniz.

Kartondan Hediye Kutusu Nasıl Yapılır?

Hediye kutularının neredeyse tamamı kartondan yapılmaktadır. Karton kullanılarak tasarlanan hediye kutuları çeşitli görünümlere sahip olarak hazırlanır. Kartından yapılan hediye kutusunu hazırlamak için kişinin yaşı ve cinsiyetine göre tasarım tercih edebilirsiniz. Erkekler için hazırlayacaksanız, daha sofistike renkler ve sadelik tercih etmelisiniz. Bayanlar için hazırlayacaksanız, çeşitli kurdele ve süslemelere yer verebilirsiniz. Çocuklar için ise, bir çok renk ve eğlenceli tasarım figürleri hediye kutusu üzerinde kullanabilirsiniz. Kartondan hediye kutusunu yapmak için aşağıda paylaştığım görseli inceleyebilirsiniz. Görsel üzerinde kartonun kesim şekilleri belirtilmiştir. Bu talimatlara uyarak kartondan hediye kutunuzu hazırlayabilirsiniz. Kartondan yapabileceğiniz hediye kutusunu istediğiniz boyutlarda hazırlamanız mümkün ancak, en çok küçük tasarımlarda hoş görünmektedir. Renkli kartonlarla hazırlamak isterseniz, kırtasiyelerden çeşitli renklere sahip kartonlar alabilirsiniz.

Source

kartondan-ucgen-hediye-kutusu-yapmak

İlginizi Çekebilir

TUVALET KAĞIDINDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Tuvalet kağıdından minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Hatta …

Leave a Reply

Your email address will not be published.