Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KARTONLA MANDALDAN EFEKTLİ TABLO

KARTONLA MANDALDAN EFEKTLİ TABLO

Kartonla mandaldan efektli tablo yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel ve keyifli çalışmayı zorlanmadan yapabileceksiniz. Malzemeleri temin ettikten sonra kısa sürede yapıp, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sevdiğiniz resimleri bu şekilde duvara dekoratif bir şekilde tablo halinde sıralayabilirsiniz. Anlatımlı tablo çalışmaları sayesinde sizde çok güzel süslü tablolar veya resim albümleri yapabilirsiniz.

Evde kolay bir şekilde yapabilmeniz için bulduğum bu güzel anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede çok güzel tablolar veya resimlikler yapabilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel çalışmalara imza atabilirsiniz.

Kartondan mandalla efektli tablo yapımı sayesinde sevdiklerinize de hediye olarak bu tür çalışmalar yapıp takdim edebilirsiniz. Kolayca yapabilmeniz için altta detaylar verilmiş. Yapmanız gereken malzemeleri bir araya getirdikten sonra çalışmaya başlamak. Kolay gelsin.

source

kartonla-mandaldan-efektli-tablo

YUMURTA KABUĞUNA DESEN ÇİZMEK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir