KASNAK İŞİ PEÇETELİK MODELLERİ

Kasnak işi peçetelik modelleri çok şık tasarımlardan oluşuyor. İncili ve boncuklu tasarımlarıyla dikkat çekici görünüm oluşturan peçetelikler, masanızda çok şık duracak. Yemek masalarının olmazsa olmazı peçetelikleri kendi elinizle hazırlamak çok keyifli olacaktır. Kendi el emeğinizle modern görünümlü harika bir dekor eşyası üretebileceksiniz.

Çeyizlik hazırlarken el işi ürünlere yer verme popülerliği devam ediyor. El işi ürünlerini çeyizlik hazırlıklarınıza eklerken kendi ellerinizle hazırlanmış olanlara yer vermenizi öneriyorum. Kasnak işi ürünlerini hazırlamak çok zor gibi görünür ama başladığınızda kısa sürede bitirdiğinizi göreceksiniz. Yapımı oldukça keyifli olan kasnak işleri arasından peçetelik modelleri son dönemin en popülerleri. Yemek masalarında şık bir peçetelik kullanmak isteyenler için kolaylıkla yapabilecekleri kasnak işi peçetelik modellerini yer verdiğim galeride inceleyebilirsiniz. Kasnak işi peçetelik modelleri farklı renk ve desenleri ile dikkat çekiyor. Siz de evinizin renklerine uygun olarak ya da kendi sevdiğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Kasnak işi peçetelikler, boncuk işlemeleriyle ışıl ışıl bir görünüm sağlıyor.

KASNAK İŞİ PEÇETELİK MODELLERİ


PAPATYA MOTİFLİ İĞNE OYASI MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir