Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

KASNAK İŞİ SALON TAKIMI MODELLERİ

Kasnak işi salon takımı modelleri çeyiz hazırlıklarının en gözdelerinden biri. Salonlar için ışıl ışıl el işi dekoratif detaylar isteyenlere özel olarak hazırladığım resim galerisinde çok şık kasnak işi salon takımlarını inceleyebilirsiniz. Çeşitli renklerde hazırlanan salon takımları, boncuklu detayları ile salonlarınıza ışıltı katıyor.

El işlerinin modası geçmiş görünüyor olsa da bir çok bayan tarafından halen kullanılmaktadır. Özellikle yeni trendlere uygun olarak hazırlanan modern el işleri, ev dekorasyonunun ve çeyiz hazırlıklarının vazgeçilmez parçaları. El işlerini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi hazır da satın alabilirsiniz. Bu işi yapıp gelir sağlayan bir çok kadın vardır. Siz de el becerinize güveniyorsanız, el işlerini hazırlayıp satarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz

Çivili kasnak içinde hazırlayacağınız salon takımını istediğiniz renk ve desenlerle işleyebilirsiniz. Boncukların kullanıldığı kasnak işi salon takımlarıyla ışıl ışıl bir dekorasyon oluşturacaksınız. Masa örtüsü runner, vitrin peçeteleri ve sehpa örtüsünden oluşan salon takımlarının şıklığı sizin de ilginizi çekecektir. El işlerinin en modern hallerini web sitemde paylaştığım içeriklerde görüntüleyebilirsiniz.

KASNAK İŞİ SALON TAKIMI MODELLERİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.