Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KASNAK İŞLERİ / KASNAK İŞİ SALON TAKIMI MODELLERİ
Kasnak İşi Salon Takımı Modelleri

KASNAK İŞİ SALON TAKIMI MODELLERİ

Kasnak işi salon takımı modelleri çeyiz hazırlıklarının en gözdelerinden biri. Salonlar için ışıl ışıl el işi dekoratif detaylar isteyenlere özel olarak hazırladığım resim galerisinde çok şık kasnak işi salon takımlarını inceleyebilirsiniz. Çeşitli renklerde hazırlanan salon takımları, boncuklu detayları ile salonlarınıza ışıltı katıyor.

El işlerinin modası geçmiş görünüyor olsa da bir çok bayan tarafından halen kullanılmaktadır. Özellikle yeni trendlere uygun olarak hazırlanan modern el işleri, ev dekorasyonunun ve çeyiz hazırlıklarının vazgeçilmez parçaları. El işlerini kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi hazır da satın alabilirsiniz. Bu işi yapıp gelir sağlayan bir çok kadın vardır. Siz de el becerinize güveniyorsanız, el işlerini hazırlayıp satarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz

Çivili kasnak içinde hazırlayacağınız salon takımını istediğiniz renk ve desenlerle işleyebilirsiniz. Boncukların kullanıldığı kasnak işi salon takımlarıyla ışıl ışıl bir dekorasyon oluşturacaksınız. Masa örtüsü runner, vitrin peçeteleri ve sehpa örtüsünden oluşan salon takımlarının şıklığı sizin de ilginizi çekecektir. El işlerinin en modern hallerini web sitemde paylaştığım içeriklerde görüntüleyebilirsiniz.

KASNAK İŞİ SALON TAKIMI MODELLERİ

KASNAK İŞİ PEÇETELİK MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

etamin işlemeli havlu yapımı

EVDE KOLAY ETAMİN İŞLEMELİ HAVLU YAPIMI RESİMLİ ANLATIM

Etamin ya da diğer adı ile kanaviçe işlemesi, geçmiş dönemlerden günümüze çeyizlerde sıkça yer alan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir