KAT KAT LİF MODELİ YAPILIŞI RESİMLİ ANLATIM

Kat kat lif modeli yapılışı resimli anlatım konusu ile sizlere daha önce farklı modellerini paylaştığım bir lif örneğinin yapılışını anlatacağım. Diğer konularda farklı modellerini farklı örneklerini paylaştığım katlı lif modelinin yapılışı çok zevkli ve kolay. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan kat kat lif modelinin yapım aşamasına geçmek istiyorum.

Kat kat lif modeli yapımı için ilk olarak klasik bir çiçek motifi yapın. Bu motifi bitirdikten sonra ikinci aşama için başka bir renge geçin ve ilk motifin ikinci yaprak katından trabzan çıkarıp çiçek yaprağı yapın. Bu şekilde her katı başka bir renk ile örüp her seferinde daha büyük çiçek yaprağı yaparak lifi istediğiniz boyuta göre hazırlayabilirsiniz.

Kat kat lif modeli benim çok beğendiğim bir model. Hem büyükler, hem küçükler için ideal olan bu lif modelini istediğiniz boyutlarda hazırlayabilirsiniz. Ben bebekler ve çocuklar için daha küçük boyutlarda mümkünse farklı renklerde kat kat lif modeli hazırlamayı uygun görüyorum.

Kat kat lif nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim yazımın burada sonuna geldim. Siz de bu özel lif modelini hazırlamak isterseniz aşağıdaki resimlerden detayları inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kat-kat-lif-yapılışı-resimli-anlatım


BEBEKLER İÇİN ÖRME ŞORT YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir