KAT KAT LİF MODELİ YAPILIŞI RESİMLİ ANLATIM

Kat kat lif modeli yapılışı resimli anlatım konusu ile sizlere daha önce farklı modellerini paylaştığım bir lif örneğinin yapılışını anlatacağım. Diğer konularda farklı modellerini farklı örneklerini paylaştığım katlı lif modelinin yapılışı çok zevkli ve kolay. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan kat kat lif modelinin yapım aşamasına geçmek istiyorum.

Kat kat lif modeli yapımı için ilk olarak klasik bir çiçek motifi yapın. Bu motifi bitirdikten sonra ikinci aşama için başka bir renge geçin ve ilk motifin ikinci yaprak katından trabzan çıkarıp çiçek yaprağı yapın. Bu şekilde her katı başka bir renk ile örüp her seferinde daha büyük çiçek yaprağı yaparak lifi istediğiniz boyuta göre hazırlayabilirsiniz.

Kat kat lif modeli benim çok beğendiğim bir model. Hem büyükler, hem küçükler için ideal olan bu lif modelini istediğiniz boyutlarda hazırlayabilirsiniz. Ben bebekler ve çocuklar için daha küçük boyutlarda mümkünse farklı renklerde kat kat lif modeli hazırlamayı uygun görüyorum.

Kat kat lif nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim yazımın burada sonuna geldim. Siz de bu özel lif modelini hazırlamak isterseniz aşağıdaki resimlerden detayları inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source

kat-kat-lif-yapılışı-resimli-anlatım

İlginizi Çekebilir

Yıldız şeklinde lif modeli nasil yapilir

YILDIZ ŞEKLİNDE ÖRÜLEN LİF ÖRNEĞİ

Yıldız şeklinde örülen lif örneği, örgü seven kişilerin denedikleri modeller arasında yer almaktadır. Hem şık …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *