Ana Sayfa / DEKORASYON / KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK


KEÇE KUMAŞINDAN KAKTÜS İĞNELİK YAPMAK

Keçe kumaşından kaktüs iğnelik yapmak için paylaştığım bu güzel ve şirin çalışmayı mutlaka evinizde süs veya kullanmalık olarak yapmayı düşünmelisiniz. Yapımı oldukça kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve dekoratif eşya olarak da evinizde süs olarak kullanabilirsiniz.

İğnedanlık kullanıyorsanız ve artık eskidiyse bu güzel çalışmayı yapmayı düşünmelisiniz. Evde kolay keçe kaktüs çiçek süs olarak da yapıp kullanabilirsiniz. Hatta bu güzel çalışmadan fazla fazla yapıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ayrıca yine fazlaca yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz.

Yapımı zor olmayan çalışmayı kısa sürede yapacağınızı düşünüyorum. Bu tür çalışmalarla evi güzelleştirmek ve TV ünitesi yanında süs olarak da obje niyetine kullanabilirsiniz. Benzer çalışmaları ve keçeden yapılanları hemen bu yazımın altında da görebilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan birçok çalışmayı kısa sürede yapmayı öğrenip sizde aynısını yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma da ne yapmanız gerektiği adım adım belirtilmiş. Çok kısa sürede yapacağınızı düşünüyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-kumasindan-kaktus-ignelik-yapmak

KARTONDAN RESİM ÇERÇEVESİ YAPMAK ŞABLONLU başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir