KEÇE SARKAÇ FARE SÜS YAPMAK

Keçe sarkaç fare süs yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizde güzel süs çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu yazımızda paylaştığım çalışmayı buzdolabına magnet süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yine sarkaç süs şeklinde çocuk odasına yapabilirsiniz. Yada minyatür süs olarak evinizde vitrinde yada benzeri yerlerde süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce keçeden hayvan yapmak için birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım.

O çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel ve eğlenceli çalışmalar var. Bu sayede sizde kısa sürede güzel süs sarkaç yapmayı öğrenebilir ve zorlanmadan harika süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Sarkaç süs yapmak için paylaştığım çalışmayı oyuncak olarak da çocuklarınıza yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel sarkaç süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-sarkac-fare-sus-yapimi


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir