Ana Sayfa / DEKORASYON / KEÇE SARKAÇ FARE SÜS YAPMAK

KEÇE SARKAÇ FARE SÜS YAPMAK

Keçe sarkaç fare süs yapmak için paylaştığım bu eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde evinizde güzel süs çalışmaları yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kolay yapılan sarkaç süs çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Bu yazımızda paylaştığım çalışmayı buzdolabına magnet süs olarak da yapmayı düşünebilirsiniz. Yine sarkaç süs şeklinde çocuk odasına yapabilirsiniz. Yada minyatür süs olarak evinizde vitrinde yada benzeri yerlerde süs olarak kullanabilirsiniz. Daha önce keçeden hayvan yapmak için birçok çalışmanın detaylı anlatımını paylaşmıştım.

O çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onlara da göz atmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel ve eğlenceli çalışmalar var. Bu sayede sizde kısa sürede güzel süs sarkaç yapmayı öğrenebilir ve zorlanmadan harika süs çalışmaları yapabilirsiniz.

Sarkaç süs yapmak için paylaştığım çalışmayı oyuncak olarak da çocuklarınıza yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel sarkaç süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kece-sarkac-fare-sus-yapimi

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir