KEÇE TOPLARINDAN PASPAS MODELLERİ

Keçe toplarından paspas modelleri ile çok hoş bir ev dekorasyonu oluşturabilirisiniz. Ev dekorasyonunda büyük yer edinen örgü ve el işi paspas modelleri, keçe toplarıyla çok şık bir görünüm oluşturuyor. Farklı renk ve modellerle yapılan keçeden paspaslar, evin her odasında kullanılabilir. Banyo, mutfak, çocuk odası, salon, balkon gibi daha bir çok alanda bu keçe toplarıyla yapılan paspasları kullanabilirsiniz.

Keçe Toplarından Paspas Yapımı

Keçe toplarıyla yapılan paspaslar aslında çok kolay bir işlem sonucunda oluşuyor. Hazır paketler halinde satılan küçük keçe toplarını bir araya getirerek istediğiniz boyutta bir paspas elde edebilirsiniz. Eğer uğraşmayı seviyorsanız halı haline de getirebilirsiniz. En çok paspas olarak kullanılan bu yöntem, genellikle çocuk odalarında tercih edilmektedir. Renkli görünümü ile güzel ve dikkat çekici olan keçe topu paspaslarının bir çok modeli ve tasarımı mevcut. Keçe topları ile yapılan paspas modellerini aşağıda yer verdiğim galeri içindeki resimlerden inceleyebilirsiniz. Küçük keçe toplarını iğne ve misina ipi yardımı ile bir araya getirerek istediğiniz boyutta bir paspas yapabilirsiniz.


KEÇE TOPLARINDAN BARDAK ALTLIKLARI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir