KEÇEDEN ANLATIMLI KOLAY YASTIK SÜSÜ YAPMAK

Keçeden anlatımlı kolay yastık süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde değerlendirebilirsiniz. Yastıklarınız klasik modelse ve üzerine süs yapmayı düşünüyorsanız, bu güzel örneği mutlaka yapmayı düşünmelisiniz.

Evde keçeden yastık süsü yapmak için daha önce benzerlerini sitemizdeki ” Keçe ” kategorisinde çoğu kez paylaşmıştım. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyor ve altta sizlere muazzam bir çalışma paylaştığımı belirtmek istiyorum.

Anlatımlı olan bu güzel çalışma da keçe malzemesinden çiçek yaprakları veya gül yaprakları yaparak yastık süsü olarak evinizdeki standart yastıklara süs olarak giydirebiliyorsunuz. Yastık üzeri dikiş işlemleri ile de yapılan bu güzel çalışmalar hem yastıklarınızı güzelleştiriyor.

Hem de evinize değişik bir hava katıyor. Kimisi bu tür çiçekli yastık eşyalarını sevmez. Kimisi de bayılır. Bende o bayılanlardan birisiyim diyebilirim. Anlatımlı keçe yastık süsleme çalışmasında renk seçimi de önemlidir.

Yastıklarınızın rengine uyumlu keçe malzemesi temin ettikten sonra onları kesip, çiçek şekline dönüştürmeniz yeterli olacaktır. Şimdi sizleri anlatımlı çalışmanın detaylı örneği ve şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-anlatimli-kolay-yastik-susu-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.