Ana Sayfa / DEKORASYON / KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK

Keçeden çiçekli kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu tür kase veya lazımlık yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamlanan yönleri nedeniyle her zaman boş vakitleri geçirmede birebir olan hobi çalışmalarının başında geliyor.

Kısa sürede şablondan yararlanarak sizde çok güzel keçe kaseler yapabilirsiniz. Keçe kase yapıp, evde meyve sepeti olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın küçük oyuncaklarını toplamada da kullanabilirsiniz.

Takı aksesuarlarınızı koymak için de bu güzel kap çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapmak için çiçekli desen kullanabilir veya düz renklerde seçebilirsiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak için sitemizde ki diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve adım adım yapılışı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-cicekli-kase-yapmak

KEÇEDEN SPOR AYAKKABI PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

NAKO TV PİRİNÇ ÖRGÜ TEKNİKLERİ

Nako her yıl çeşitli ve farklı modeller çıkararak yaratıcılıkta sınır tanımazken hanımlar da örgü konusunda …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir