KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK

Keçeden çiçekli kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu tür kase veya lazımlık yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamlanan yönleri nedeniyle her zaman boş vakitleri geçirmede birebir olan hobi çalışmalarının başında geliyor.

Kısa sürede şablondan yararlanarak sizde çok güzel keçe kaseler yapabilirsiniz. Keçe kase yapıp, evde meyve sepeti olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın küçük oyuncaklarını toplamada da kullanabilirsiniz.

Takı aksesuarlarınızı koymak için de bu güzel kap çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapmak için çiçekli desen kullanabilir veya düz renklerde seçebilirsiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak için sitemizde ki diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve adım adım yapılışı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-cicekli-kase-yapmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir