KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK

Keçeden çiçekli kase yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Bu tür kase veya lazımlık yapma çalışmalarını ben çok seviyorum. Hem kolay yapımı, hem de kısa sürede tamamlanan yönleri nedeniyle her zaman boş vakitleri geçirmede birebir olan hobi çalışmalarının başında geliyor.

Kısa sürede şablondan yararlanarak sizde çok güzel keçe kaseler yapabilirsiniz. Keçe kase yapıp, evde meyve sepeti olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda lazımlık olarak da kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın küçük oyuncaklarını toplamada da kullanabilirsiniz.

Takı aksesuarlarınızı koymak için de bu güzel kap çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Benzer çalışmaları yapıp satabilir ve çok güzel paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kase yapmak için çiçekli desen kullanabilir veya düz renklerde seçebilirsiniz.

Evde keçeden lazımlık yapmak için sitemizde ki diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve adım adım yapılışı sayesinde kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ve örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-cicekli-kase-yapmak


KEÇEDEN SPOR AYAKKABI PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir