KEÇEDEN FERMUARLI OYUNCAK FİL KUMBARA YAPMAK

Keçeden fermuarlı oyuncak fil kumbara yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Şablonu da bulunan çalışma da yapmanız gereken tam ortasına fermuar dikip, her iki taraftan keçe fil oyuncak çalışmasını dikmek. İçi boş olacağı için içine para veya önemli şeylerinizi koyabilirsiniz.

Bu tür oyuncak fikirleri aslında bir nevi gizleme yöntemleri olarak da kullanılabilir. Çünkü eve gelen hırsızların aklına böyle oyuncakların içinde takı veya önemli ziynet eşyasının olup olmayacağı düşüncesi gelmez. Bu tür saklama fikirleri olarak da değerlendirebileceğiniz keçe çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı keçe fil oyuncak yapıp çocuklarınıza sunabilirsiniz. Kumbara şeklinde de kullanabileceğiniz çalışmayı sarkaç süs olarak da yapabileceğinizi belirtmek isterim. Çocuk odalarına bu çalışmadan farklı renklerde yapıp asabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Daha önce keçe oyuncak şablonlarını sitemizde paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemenizi tavsiye ediyorum. Keçeden fermuarlı oyuncak fil yapmak için paylaştığım çalışma da şablonda yer alıyor. Adımları uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı sorunsuz eğlenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

keceden-fermuarli-oyuncak-fil-kumbara-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *