Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KEÇE / KEÇEDEN FİYONK YAPMAK

KEÇEDEN FİYONK YAPMAK

Keçeden fiyonk yapmak çok kolaydır. Bu fiyonku keçeden hazırlayacağınız dekoratif eşyalarınızın tümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kişisel aksesuarlar ve ev eşyalarında fiyonk çok hoş bir detay olmaktadır. Bu yüzden de keçe kullanarak fiyonk yapımı sizler için paylaştım.

Keçeler hayatımızın büyük bir alanına giriş yaptı. En zevkli el işlerinden biri haline gelen keçeler ile hayal ettiğiniz her şeyi üretebilirsiniz. Keçe ile üreteceğiniz eşyaların üzerine çeşitli süslemelerden detaylar verebilirsiniz. El işi ile uğraşanlar bilir ki, bizim için sadelik arka plandadır. Sadeliği çok fazla sevmeyiz bu yüzden yaptığımız ürünlerin dikkat çekici ve rengarenk olmasını isteriz. Bu yüzden keçe veya diğer malzemelerle üreteceğiniz tasarımlar üzerine fiyonk gibi küçük süsleme detayları kazandırabilirsiniz. Bu detaylar ile çok hoş bir görünüm yakalarsınız.

Fiyonk yapımı bir çok kişi tarafından sorulmaya başlanmıştı bu yüzden de en kolay fiyonk yapımı için sizlere yardımcı olacak bir içerik hazırladım. Bu içerik sayesinde keçe kullanarak çok kolay fiyonk yapabilirsiniz.

Source

keceden-fiyonk-yapmak

KEÇEDEN PEÇETELİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

PRATİK KOL ÇANTASI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM

Pratik kol çantası yapmak resimli anlatım konusu ile sizlere çok pratik ve özel bir kol …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir