KEÇEDEN KAPI SÜSÜ MODELLERİ

Keçeden kapı süsü modelleri evlerinize çok şık ve çok doğal bir görünüm katıyor. Kapı süslerinin bir çok yapım çeşidi vardır. Bu yazımda keçe kullanılarak yapılan kapı süsleri hakkında bilgi vermek istedim. Yazıma eklediğim görsellerden yola çıkarak siz de kolayca kapı süsü yapabilirsiniz. Paylaştığım keçe kapı süsü modellerini eminim ki çok beğeneceksiniz.

Kapı süsleri son zamanlarda çok popüler oldu. Bir çok alternatif yöntem ile kapı süsleri hazırlanmaktadır. Özellikle dış kapılar için ve bebek, çocuk odaları için sıkça tercih edilmektedirler. Siz de çok şık bir kapı süsü hazırlamak istiyorsanız, bu yazımda yer verdiğim modelleri inceleyebilirsiniz. Oldukça hoş ve modern görünümlerden oluşan keçe kapı süslerini siz de kolayca hazırlayabilirsiniz. Keçeden ürünler yapmak göründüğünden çok daha kolaydır. Keçe işlerine bağımlı olmanız için bir kez denemeniz yeterli. Çok keyif alacağınız keçe işleri ile kapı süsü ve daha bir çok ürün çeşidi yapabilirsiniz. En çok süsleme eşyalarında kullanılan keçeler ile çok şık dekoratif eşyalar üretmek mümkün.

KEÇEDEN KAPI SÜSÜ MODELLERİ


KEÇEDEN FİYONK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir