KEÇEDEN KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR

Keçeden kolay cüzdan nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda çok güzel bir çalışmanın anlatımını paylaştım. Kolay ve kısa sürede çok güzel para cüzdanı, telefon kılıfı veya farklı amaçlarda kullanacağınız cüzdan yada çantalar yapabilirsiniz.

Sitemizde kolay el çantası yapmak veya kolay cüzdan yapmak için birçok kez şablon paylaştığımı hatırlıyorum. Adımları uygulayarak sizde kısa sürede çok güzel keçe cüzdanlar veya çantalar yapabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da telefon kılıfı veya para cüzdanı olarak da kullanacağınız şık bir cüzdan yapımının anlatımlı resimlerini paylaştım. Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel para cüzdanları veya kılıflar yapabileceksiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım çalışmalarda nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Kısa sürede harika cüzdan modelleri yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak sunabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hediye olarak da düşünülebilir. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kolay-cuzdan-nasil-yapilir

İlginizi Çekebilir

penye ipten ayçiçeği paspas yapımı

PENYE İPTEN AYÇİÇEĞİ PASPAS YAPIMI

Son dönemlerde hobi ve örgü dünyasının yeni trendi penye ipler. Bu penye ipler sayesinde paspas, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *