KEÇEDEN KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR

Keçeden kolay cüzdan nasıl yapılır diyorsanız, bu yazımda çok güzel bir çalışmanın anlatımını paylaştım. Kolay ve kısa sürede çok güzel para cüzdanı, telefon kılıfı veya farklı amaçlarda kullanacağınız cüzdan yada çantalar yapabilirsiniz.

Sitemizde kolay el çantası yapmak veya kolay cüzdan yapmak için birçok kez şablon paylaştığımı hatırlıyorum. Adımları uygulayarak sizde kısa sürede çok güzel keçe cüzdanlar veya çantalar yapabilirsiniz.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da telefon kılıfı veya para cüzdanı olarak da kullanacağınız şık bir cüzdan yapımının anlatımlı resimlerini paylaştım. Bu sayede sizde kısa sürede çok güzel para cüzdanları veya kılıflar yapabileceksiniz.

Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve iyi paralar da kazanabilirsiniz. Anlatımlı para cüzdanı yapmak için paylaştığım çalışmalarda nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği belirtiliyor.

Kısa sürede harika cüzdan modelleri yapabilir ve sevdiğiniz kişilere de hediye olarak sunabilirsiniz. Bu tür çalışmalar hediye olarak da düşünülebilir. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-kolay-cuzdan-nasil-yapilir


DEKORATİF AĞAÇLI TABLO YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir