KEÇEDEN MİNİMON OYUNCAK YAPMAK

Keçeden minimon oyuncak yapmak isteyenler olabilir. Çünkü hem küçükler hem de bu güzel şirin yaratıkları çok seviyor. Hem oyuncakları hem de eşyaları çok güzel bir dekoratif süs olarak da kullanılıyor. Bu tür minimon oyuncak modeli veya eşyaları gördüğüm kadarıyla oldukça pahalıya satılıyor.

Keçeden minimon oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da adımları uygulayarak sizde çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Keçeden minimon oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde kumaştan veya polar kumaşından aynısını yapabilirsiniz. Önemli olan yüz hatları ve mimiklerini doğru yapmak.

Göz kısmını oyuncak göz olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımlı çalışmayı kısa sürede sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Keçeden minimon oyuncak nasıl yapılır diyenler için sitemizde daha önce minimon oyuncak yapımıyla ilgili benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı minimon çalışmaları sayesinde sizde çok güzel oyuncaklar yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde evinizi de güzelleştirebileceğinizi söyleyebilirim. Şimdi sizleri bu güzel ve harika oyuncak çalışmasının yapımını anlatan resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-minimon-oyuncak-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Keçe Çalışması Evcilik Oyun Seti Yapımı

KEÇE EVCİLİK TAKIMI YAPIMI

Bu yazımızda sizlere özellikle küçük prenseslerin bayıldığı evcilik oyununda kullanılmak için tasarlanmış keçe evcilik takımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *