KEÇEDEN NOEL BABA GEYİK OYUNCAK ŞABLONU

Keçeden noel baba geyik oyuncak şablonu sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı duvara asmalık süs olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Adım adım keçeden noel baba çalışması ile çok güzel süsler yapabilirsiniz.

Evinizde özellikle de yılbaşı gecesinde süs olarak kullanacağınız bu güzel çalışmaya magnet yani mıknatıs ekleyerek, buzdolabı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Çocuk odalarına süs olarak yapmayı da düşünebilirsiniz. Altta şablonu bulunan çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Adım adım nasıl yapacağınızı görebilir ve keçeden noel baba geyik oyuncak yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı keçe şablonlarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da birçok keçe şablona ulaşabilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı keçe oyuncak şablonu sayesinde kısa sürede çok güzel noel baba oyuncak süs veya vitrin süsü çalışması yapabilirsiniz. Adım adım oyuncak yapmak veya keçeden süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-noel-baba-geyik-oyuncak-sablonu

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published.