Ana Sayfa / EL İŞLERİ / KEÇE / KEÇEDEN NOEL BABA GEYİK OYUNCAK ŞABLONU


KEÇEDEN NOEL BABA GEYİK OYUNCAK ŞABLONU

Keçeden noel baba geyik oyuncak şablonu sayesinde sizde çok güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı duvara asmalık süs olarak yapmayı düşünebilirsiniz. Adım adım keçeden noel baba çalışması ile çok güzel süsler yapabilirsiniz.

Evinizde özellikle de yılbaşı gecesinde süs olarak kullanacağınız bu güzel çalışmaya magnet yani mıknatıs ekleyerek, buzdolabı süsü olarak da kullanabilirsiniz. Çocuk odalarına süs olarak yapmayı da düşünebilirsiniz. Altta şablonu bulunan çalışmayı kısa sürede yapabileceğinizi söyleyebilirim.

Adım adım nasıl yapacağınızı görebilir ve keçeden noel baba geyik oyuncak yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı keçe şablonlarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Hemen bu yazımızın altında da birçok keçe şablona ulaşabilirsiniz. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum.

Anlatımlı keçe oyuncak şablonu sayesinde kısa sürede çok güzel noel baba oyuncak süs veya vitrin süsü çalışması yapabilirsiniz. Adım adım oyuncak yapmak veya keçeden süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keceden-noel-baba-geyik-oyuncak-sablonu

source

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir