KEÇEDEN OYUNCAK MAKARNALAR YAPMAK

Keçeden oyuncak makarnalar yapmak çok eğlenceli! Çocuklar için çok güzel bir oyun aktivitesi olarak hazırlayabileceğiniz bu makarnalar ile çocukların yemek pişirme keyfini yaşamalarını sağlayabilirsiniz.

Çocukların hepsi, annelerinin mutfakta yaptıklarını oyunlarında gerçekleştirmektedirler. Onların evcilik oyunlarını daha gerçekçi ve eğlenceli hale getirmek için bu makarna parçalarını hazırlayabilirsiniz. Makarnaları hazırlamak için sarı ya da krem renk keçe almalısınız. Resimde göründüğü gibi keçeleri parçalara kesip, istediğiniz makarnanın şekillerini verebilirsiniz. Spagetti ya da kelebek makarna en çok tercih edilenlerdendir. Makarna parçaları ile oynamak çocuklar için çok eğlenceli olacaktır. Keçeden makarnaları koyabileceği oyuncak bir tenceresinin olmasına da dikkat etmelisiniz. Eğer oyuncak tenceresi yoksa, evinizdeki en küçük tencere, tava ya da sahanı verebilirsiniz. Oyuncak makarnaları pişirmek için oyuncak bir ocak yapmak isterseniz, önceki içeriklerimde bunun da yapımını anlatmıştım. Çocuklar için kendi ellerinizle çeşitli oyuncaklar yapabilir ve onların hayal dünyalarını genişletebilirsiniz. Her oyuncak için yüksek bedeller ödemenize gerek yok. Kendi ellerinizle de bir çok oyuncak yapabilirsiniz.

Source

keceden-oyuncak-makarnalar-yapmak

İlginizi Çekebilir

KEÇEDEN KOLAY OYUNCAK YAPMAK

Keçeden kolay oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çocuklarınız için yapmayı düşünebilirsiniz. Şablonu yer …

Leave a Reply

Your email address will not be published.