KEÇEDEN PEÇETELİK YAPMAK

Keçeden peçetelik yapmak hem çok kolay hem de çok keyifli bir iş. Keçeler son zamanlarda hobi hayatımıza büyük bir giriş yaptı. Keçeler ile üretilen yüzlerce çeşit tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasında yapabileceğiniz ürün gruplarını sizinle paylaşmaya devam ediyorum.

Keçeden yapılabilecek en kolay ve şık ürünlerden biri de peçeteliklerdir. Keçeden peçetelik yapımı çok kısa süren ve çok keyifli bir el işidir. Keçe kumaşı kullanarak yapabileceğiniz çok hoş peçeteliği mutfak ve yemek masalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizin dekorasyon renklerine uyumlu olarak yaparsanız, çok hoş bir dekoratif detay oluşturmuş olursunuz. Keçeden peçetelik yapımı için aşağıda paylaştığım görseli inceleyebilirsiniz. Görsel üzerinde peçeteliğin nasıl yapıldığı detaylı olarak gösterilmektedir. Keçe peçeteliği yaparken renklerin tercihi tamamen sizin özgürlüğünüzdedir. Peçetenin boyutunu da kendi zevkinize göre yapabilirsiniz ancak, standart peçetelerle uyumlu olması için çok büyük yapmamanızı öneriyorum.

Keçeden peçetelik yapmak için ihtiyacınız olan keçeleri, iplik ve diğer aksesuarları hazır edip, peçeteliğinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Eminim ki çok keyifli bir zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Source

keceden-pecetelik-yapmak

İlginizi Çekebilir

KEÇEDEN RENKLİ PARA CÜZDANI YAPMAK

Keçeden renkli para cüzdanı yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. …

Leave a Reply

Your email address will not be published.