KEÇEDEN SPOR AYAKKABI PATİK MODELİ YAPMAK

Keçeden spor ayakkabı patik modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben çok sevdim. Sizlerde sevecek ve aynısını yapmayı isteyeceksiniz. Hem görünümü hem de yapıp bitirdikten sonra ki halini gördüğünüzde bayılacaksınız.

Keçeden patik yapmak için paylaştığım daha önceki paylaşımlardan biraz farklı gözüküyor. Kolay bir şekilde kısa sürede yapabilir ve keçe patik modeli yaparak ister süs, isterseniz de bebeği olanlara hediye edebilirsiniz. Bebeğiniz varsa ona yapmayı da düşünebilirsiniz.

Yapımı kolay ve kısa süren bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı aşağıda yer alıyor. Kısa sürede aynısını yapabilir ve zorlanmadan çok güzel patik modellerine de sahip olmuş olursunuz. Keçeden kolay patik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar patik ve keçe kategorilerinde yer alıyor.

Onlara da göz atmayı unutmayın. Kolay yapılan patik çalışmalarının şeması ve anlatımları sayesinde zorluk çekmeden eğlenerek bu güzel çalışmaları kısa sürede yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel patikler yapabilir ve satarak para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı patik çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

keceden-spor-ayakkabi-patik-modeli-yapmak

İlginizi Çekebilir

Kece mezura kılıf yapımı

KEÇE MEZURA KILIFI YAPIMI

Bu yazmızda sizlere mezura kılıfının nasıl yapıldığını göstereceğiz. Keçeden yapacağız mezura kılıfı ile artık mezuranız …

Leave a Reply

Your email address will not be published.