KEK KALIBINDAN IŞIKLI SÜS YAPMAK

Kek kalıbından ışıklı süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizi güzelleştirmek veya etkinlikler için yapmasını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı kek kalıbından ışıklı süs yapmak için kek kalıbı olarak farklı kalıplar da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kek kalıbı ışık süs çalışmasına benzer daha önce de birçok kez çalışma paylaşmıştım. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde doğum günü, eğlenceli etkinlik, parti veya keyifli zaman geçirilecek ortamlar için süs olarak değerlendirebilirsiniz.

Aynı zamanda evinizde odanızı bu şekilde güzel çiçek ışıklı süslerle donatabilir ve odanıza girenleri de şaşırtabilirsiniz. Evde süs köşesi veya bu tür bir bölümünüz varsa da ışıklandırmasını bu şekilde süslü olarak yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışma da ki malzemeleri kısa sürede temin edebilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve çok güzel ışıklı süs çalışmaları yaparak eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Elektrikli bir iş olduğu için çok dikkatli olmanız gerektiğini de belirtmek isterim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kek-kalibindan-isikli-sus-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *