Ana Sayfa / DEKORASYON / KEK KALIBINDAN IŞIKLI SÜS YAPMAK

KEK KALIBINDAN IŞIKLI SÜS YAPMAK

Kek kalıbından ışıklı süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizi güzelleştirmek veya etkinlikler için yapmasını öğrenebilirsiniz. Anlatımlı kek kalıbından ışıklı süs yapmak için kek kalıbı olarak farklı kalıplar da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı kek kalıbı ışık süs çalışmasına benzer daha önce de birçok kez çalışma paylaşmıştım. Anlatımlı süs çalışmaları sayesinde doğum günü, eğlenceli etkinlik, parti veya keyifli zaman geçirilecek ortamlar için süs olarak değerlendirebilirsiniz.

Aynı zamanda evinizde odanızı bu şekilde güzel çiçek ışıklı süslerle donatabilir ve odanıza girenleri de şaşırtabilirsiniz. Evde süs köşesi veya bu tür bir bölümünüz varsa da ışıklandırmasını bu şekilde süslü olarak yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan bu çalışma da ki malzemeleri kısa sürede temin edebilirsiniz. Kısa sürede yapabilir ve çok güzel ışıklı süs çalışmaları yaparak eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz. Elektrikli bir iş olduğu için çok dikkatli olmanız gerektiğini de belirtmek isterim. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kek-kalibindan-isikli-sus-yapmak

source

KARTONDAN BEBEK PATİK MODELİ YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir