Ana Sayfa / DEKORASYON / KELEBEK FİGÜRLÜ AVİZE YAPMAK

KELEBEK FİGÜRLÜ AVİZE YAPMAK

Kelebek figürlü avize yapmak için bulduğum bu güzel ve sempatik çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu dekoratif çalışmayı sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı avize çalışması sayesinde evinizi güzelleştirecek çalışmalara imza atabilirsiniz.

Bu tür güzel dekoratif çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan kelebek figürlü avize çalışmaları sayesinde sizde bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmalar hem kolay yapılıyor. Hem de evi bir o kadar güzelleştiriyor. Bu tür kelebekli avize modelleri satıldığını gördüğünüzde fiyatlarına bakın. İnanın güzel paralara satıldıklarını görebilirsiniz. Bu güzel çalışmayı kendinize göre geliştirebilir ve kelebek figürü yerine daha değişik motiflerle de bu güzel avize çalışmasını yapabilirsiniz.

Evde kolay avize yapmak için daha önce de benzer birçok kez çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı avize çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede mükemmel dekorasyon çalışmaları yapabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve şirin çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kelebek-figurlu-avize-yapmak

TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir