KETEN KUMAŞINDAN ANLATIMLI AYAKKABI YAPMAK

Keten kumaşından anlatımlı ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu sizde kullanmalısınız. Ketenden ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da şablon yer alıyor. Kullanacağınız kumaştan kalıbı çıkarıp, ayakkabı çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz.

Keten kumaşından patik yapmak veya ketenden ayakkabı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalarda olduğu gibi çok kısa sürede harika patik ve ayakkabı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı patik yapmak veya ayakkabı yapmak gibi çalışmaları değerlendirerek sizde çok güzel ayakkabılar yapabilirsiniz.

Keten kumaşından ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza veya kendinize bu tür güzel patik yada ayakkabılar yapabilirsiniz. Anlatımlı patik yapmak veya ayakkabı çalışmaları yaparak sizde kullanmalık veya süs olarak çalışmalar yapabilirsiniz.

Adım adım patik yapmak veya keçeyle kumaştan ayakkabı yapmak için çalışmadaki şablonu kendinize göre değiştirebilirsiniz. Anlatımlı kumaş patik çalışması sayesinde kısa sürede çok güzel patik yada terlik modeli de yapabilirsiniz.

Aşamalı çalışma ile sizde sevdiklerinize bu tür çalışmalar yapıp sevindirebilirsiniz. Satış amaçlı da bu tür çalışmaları yapmayı öğrenmelisiniz. Kolay gelsin.

keten-kumasindan-kolay-ayakkabi-yapmak-sablonlu

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *