Ana Sayfa / GİYİM / KETEN KUMAŞINDAN ANLATIMLI AYAKKABI YAPMAK

KETEN KUMAŞINDAN ANLATIMLI AYAKKABI YAPMAK

Keten kumaşından anlatımlı ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel şablonu sizde kullanmalısınız. Ketenden ayakkabı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da şablon yer alıyor. Kullanacağınız kumaştan kalıbı çıkarıp, ayakkabı çalışmasını ortaya çıkarabilirsiniz.

Keten kumaşından patik yapmak veya ketenden ayakkabı yapmak için paylaştığım diğer çalışmalarda olduğu gibi çok kısa sürede harika patik ve ayakkabı çalışmaları yapabilirsiniz. Anlatımlı patik yapmak veya ayakkabı yapmak gibi çalışmaları değerlendirerek sizde çok güzel ayakkabılar yapabilirsiniz.

Keten kumaşından ayakkabı yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza veya kendinize bu tür güzel patik yada ayakkabılar yapabilirsiniz. Anlatımlı patik yapmak veya ayakkabı çalışmaları yaparak sizde kullanmalık veya süs olarak çalışmalar yapabilirsiniz.

Adım adım patik yapmak veya keçeyle kumaştan ayakkabı yapmak için çalışmadaki şablonu kendinize göre değiştirebilirsiniz. Anlatımlı kumaş patik çalışması sayesinde kısa sürede çok güzel patik yada terlik modeli de yapabilirsiniz.

Aşamalı çalışma ile sizde sevdiklerinize bu tür çalışmalar yapıp sevindirebilirsiniz. Satış amaçlı da bu tür çalışmaları yapmayı öğrenmelisiniz. Kolay gelsin.

keten-kumasindan-kolay-ayakkabi-yapmak-sablonlu

source

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir