KETEN KUMAŞTAN ÇANTA YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Keten kumaştan çanta yapmak şablonlu anlatım olarak bu yazımda sundum. Bu tür çalışmalar her zaman keyif vermiştir. Evde kolay çanta yapmak için keten kumaşı veya farklı kumaş kullanabilirsiniz. Altta yer alan çanta şablonunda tüm kolaylık sağlanmış.

Kısa sürede keten çanta çalışmasını nasıl yapılacağını öğrenebilir ve aynısından kendinize de yapabilirsiniz. Bu tür çanta çalışmalarını el işi çantası, örgü çantası, lazımlık veya benzeri işlerde kullanabilirsiniz. Bu güzel keten çanta şablonunu farklı kumaş kullanarak da aynı çantayı farklı malzemeden yapabilirsiniz.

Evde basit çanta yapmak için her zaman şablonlara ihtiyacımız olur. Bu sayede şablonun çıktısını kumaş üzerine taslak olarak aldıktan sonra zorlanmadan aynısını yapabiliriz. Bu yazımda da yine sizlere paylaştığım çalışma da kolaylık var. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde aynı çantayı yapıp, sevdiklerinize de hediye olarak verebilirsiniz.

Bu tür çantalar imal edip, dükkanlara da satabilir ve para kazanabilirsiniz. Anlatımlı çanta yapmak için birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Onlara da mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Kolay yapılan çanta çalışmaları sayesinde keyifli zaman geçirebilir ve boş zamanlarınızı da bu tür çalışmalar yaparak değerlendirebilirsiniz. Şimdi çanta şablonu ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

keten-kumastan-canta-yapmak-sablonlu-anlatim

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.