KİTAPLIKTA GİZLİ BÖLME YAPMAK

Kitaplıkta gizli bölme yapmak ister misiniz? o halde yapalım. Bu güzel paylaşım sayesinde sizde evinizde gizli bölmeler veya gizli kasa bölümleri hazırlayabilirsiniz. Kitaplıkta arkası gözükmeyeceği için çok gizli bölümler yapabilirsiniz. Son zamanlarda insanlar hırsızlara karşı önlemlerini arttırdı.

Bu yöntem sayesinde sizde değerli ve önemli gördüğünüz her şeyi bu fikir sayesinde saklayabileceksiniz. Kitaplıkta gizli bölüm yapmak için paylaştığım çalışma da ne yapılması gerektiği harfiyen gösterilmiş. Yapmanız gereken birkaç kitabı yan yana yapıştırmak. Arkasını ise içini yani boşaltmak.

Bu sayede arka kısmı gözükmeyeceği için önden kitap olarak gözükecekler. Böylece eve gelen bir hırsız kitaplıkta bir gizli bölme olduğunu görmeyecek. Bu sayede bakacağı yerlere bakıp, evden çıkacak. Bu tür saklama fikirleri ile ev halkından da bir şeyleri gizleyebilir veya saklayabilirsiniz.

Evde kitaplıkla gizli bölmeler yaparak sizde saklanacak eşyalarınızı gizleyebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel fikirle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kitaplikta-gizli-bolme-yapmak


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir