Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK HIRKALARI / KIZ BEBEK İÇİN YARASA MODEL ÖRGÜ HIRKA


KIZ BEBEK İÇİN YARASA MODEL ÖRGÜ HIRKA

Kız bebek için yarasa model örgü hırka, çok şık ve modern bir görünüme sahip. Yarasa model kıyafetlerin son zamanlarda popüler olduğunu biliyorsunuz. Bu çok şık kıyafet modellerini bebek kıyafetlerinde de uygulayabilirsiniz. Örgü konusunda ilgiliyseniz, yarasa modelli hırka örneğini çok kısa sürede hazırlayacağınızdan eminim.

Bebek Hırkası Nasıl Yapılır?

Bebek hırkaları, örgü olarak hazırlandığında daha uzun ömürlü ve sağlıklı oluyor. Sizin de benim gibi örgü meraklısı biriyseniz, harika işler ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle bebekler için sıcacık tutacak ve bir o kadar da güzel görünen örgü kıyafetler hazırlayabilirsiniz. Örgü kıyafetler arasında en çok tercih edilenlerden birisi hırkalardır. Kışın bebekleri sıcak tutacak, yumuşacık hırkalar örmek sandığınız kadar zor değil. Aşağıda görselini paylaştığım yarasa modelli hırkayı çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Yakadan örülmeye başlanan bu hırkayı istediğiniz renk örebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım hırka modelini şiş ile örmeniz gerekiyor. Örgü konusunda tecrübeli olanlar zaten ilk gördüğü anda anlamıştır. Dikkatli incelerseniz, siz de kısa sürede örebilirsiniz.

Source

kiz-bebek-icin-yarasa-model-orgu-hirka-2

kiz-bebek-icin-yarasa-model-orgu-hirka13041132_529656950540068_7284840112999124926_o

TIĞ İŞİ BEYAZ RENK VE ÇİÇEKLİ BEBEK HIRKASI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

bebekler-icin-kartopu-orgu-modelleri

BEBEKLER İÇİN KARTOPU ÖRGÜ MODELLERİ

Ülkemizde ve pek çok ülkede hamile bayanlar ya da bebek sahibinin yakınları doğum olmadan önce …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir