KIZ BEBEK İÇİN YARASA MODEL ÖRGÜ HIRKA

Kız bebek için yarasa model örgü hırka, çok şık ve modern bir görünüme sahip. Yarasa model kıyafetlerin son zamanlarda popüler olduğunu biliyorsunuz. Bu çok şık kıyafet modellerini bebek kıyafetlerinde de uygulayabilirsiniz. Örgü konusunda ilgiliyseniz, yarasa modelli hırka örneğini çok kısa sürede hazırlayacağınızdan eminim.

Bebek Hırkası Nasıl Yapılır?

Bebek hırkaları, örgü olarak hazırlandığında daha uzun ömürlü ve sağlıklı oluyor. Sizin de benim gibi örgü meraklısı biriyseniz, harika işler ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle bebekler için sıcacık tutacak ve bir o kadar da güzel görünen örgü kıyafetler hazırlayabilirsiniz. Örgü kıyafetler arasında en çok tercih edilenlerden birisi hırkalardır. Kışın bebekleri sıcak tutacak, yumuşacık hırkalar örmek sandığınız kadar zor değil. Aşağıda görselini paylaştığım yarasa modelli hırkayı çok kısa sürede bitirebilirsiniz. Yakadan örülmeye başlanan bu hırkayı istediğiniz renk örebilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım hırka modelini şiş ile örmeniz gerekiyor. Örgü konusunda tecrübeli olanlar zaten ilk gördüğü anda anlamıştır. Dikkatli incelerseniz, siz de kısa sürede örebilirsiniz.

Source

kiz-bebek-icin-yarasa-model-orgu-hirka-2

kiz-bebek-icin-yarasa-model-orgu-hirka13041132_529656950540068_7284840112999124926_o


TIĞ İŞİ BEYAZ RENK VE ÇİÇEKLİ BEBEK HIRKASI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir