Sandalet Kız Bebek Patiği
Sandalet Kız Bebek Patiği

KIZ BEBEK PATİK MODELLERİ

Kız bebek patik modelleri, kız annelerinin ya da kız bebek bekleyen anne adaylarının araştırmaktan en zevk aldıkları konulardan biridir. Benimde gerek yapım aşaması, gerekse de modellerini araştırma aşamasında en zevk aldığım konulardan biridir bebek örgüleri. Bugün sizler için kız bebeklere özel tasarlanan ve hazır patik modelleri hakkında yaptığım araştırmanın kısa bir yazısını sunacağım.

Bu senenin bebek patiği modelleri geneline baktığımda sevimli ve kolay modellerin daha fazla tercih edildiğini gördüm. Kız bebeklere özel tasarlanıp hazırlanan kız bebek örgü patik modellerinde canlı renkler, boncuk, pul işlemeleri ve farklı şekillerde hazırlanan aksesuarlar da çok dikkatimi çekti. Aynı süslemeler ile hazırlanan diğer örgü bebek ürünlerinde de kullanılarak hoş takımlar da oluşturulabiliyor. Eğer siz de takım olarak bebeğinize giyim ürünleri hazırlamak istiyorsanız, bu süslemeleri uygun şekilde kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

2016 kız bebek patik modellerinin genelinde benim dikkatimi çeken bir diğer özellik ise, kolay ve kısa sürede yapılabilir tarzda olmaları. Yeni örgüye başlayan annelerin bile kolaylıkla yapabileceği kız bebek patik modellerinde şiş ve tığ kullanımının eşit oranda olduğunu da belirtmek isterim. Sizde kendi el becerinize göre istediğiniz şekilde bebeğiniz için patikler hazırlayabilirsiniz.

Kız bebek patikleri hakkında verdiğim kısa bilgilerin ardından sizler için araştırdığım ve elde ettiğim resimleri şimdi paylaşıyorum. Sizde bu galerideki modelleri inceleyerek beğendiklerinizi kendi bebeğiniz için yapabilir ya da sevdiklerinizin minik bebeklerine hediye edebilirsiniz.

KIZ BEBEK PATİK MODELLERİ

İlginizi Çekebilir

ÇOCUKLAR İÇİN TIĞ İŞİ SANDALET YAPIMI

Çocuklar için tığ işi sandalet yapımı konusu ile çok sevimli ve çok hoş bir örme …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *