KIZ BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Kız bebekler için 2017 örgü patik modelleri, çok cici görünüme sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Bebek patik modellerini yün iplikler ile örebilirsiniz. Bebek patiklerinin örgüsü zor gibi görünür ancak, çok kolay ve kısa süren bir işlemdir. Kız bebekler için derlediğim galerimde çok şirin görünüme sahip bebek patiklerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Patikleri Nasıl Yapılır?

Bebek patikleri, yumuşak yün iplikler ile yapılmaktadır. Yün ipliklerini tığ veya şiş ile örebilirsiniz. Hobi malzemeleri satan dükkanlar ya da tuhafiyelerden istediğiniz renkte iplik temin edebilirsiniz. Kız bebekler için pembe, sarı, beyaz, turuncu, yavruağzı gibi renkler uygundur. Kız bebekler için örülen patikler, erkek bebeklere göre daha süslüdür. Görünümleri ile kalbinizi çalacak olan patik tasarımlarını galeride inceleyebilirsiniz. Bebek patiklerinden istediğiniz modeli örerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem hediyelik hem de kullanım için çok uygun örnekler olduğunu söylemek isterim. Modern tasarıma sahip patik örneklerini sizler için araştırdım. Bu araştırmalarım sonucunda örgüleriniz için fikir oluşturabileceğinizden eminim.

Kız Bebekler için 2017 Örgü Patik Modelleri


MOTİFLİ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir