Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / PATİK MODELLERİ / KIZ BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ
gri-ve-pembe-renk-kiz-bebek-patik-modeli

KIZ BEBEKLER İÇİN 2017 ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Kız bebekler için 2017 örgü patik modelleri, çok cici görünüme sahip tasarımları ile dikkat çekiyor. Bebek patik modellerini yün iplikler ile örebilirsiniz. Bebek patiklerinin örgüsü zor gibi görünür ancak, çok kolay ve kısa süren bir işlemdir. Kız bebekler için derlediğim galerimde çok şirin görünüme sahip bebek patiklerini inceleyebilirsiniz.

Bebek Patikleri Nasıl Yapılır?

Bebek patikleri, yumuşak yün iplikler ile yapılmaktadır. Yün ipliklerini tığ veya şiş ile örebilirsiniz. Hobi malzemeleri satan dükkanlar ya da tuhafiyelerden istediğiniz renkte iplik temin edebilirsiniz. Kız bebekler için pembe, sarı, beyaz, turuncu, yavruağzı gibi renkler uygundur. Kız bebekler için örülen patikler, erkek bebeklere göre daha süslüdür. Görünümleri ile kalbinizi çalacak olan patik tasarımlarını galeride inceleyebilirsiniz. Bebek patiklerinden istediğiniz modeli örerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem hediyelik hem de kullanım için çok uygun örnekler olduğunu söylemek isterim. Modern tasarıma sahip patik örneklerini sizler için araştırdım. Bu araştırmalarım sonucunda örgüleriniz için fikir oluşturabileceğinizden eminim.

Kız Bebekler için 2017 Örgü Patik Modelleri

MOTİFLİ BAYAN PATİK MODELİ YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

rengarenk cicek motifli patik yapimi 1 - RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir