KIZ BEBEKLER İÇİN ÇİÇEK MOTİFLİ BERE ÖRGÜSÜ

Kız bebekler için çiçek motifli bere örgüsü çok kolay ve çok şık görünüyor. Tığ işe örebileceğiniz bu muhteşem bere ile bebeğinizin çok tatlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Hem sıcak tutan hem de çok sevimli bir görünümü olan bereyi örmek hiç zor değil.

kiz-bebekler-icin-cicek-motifli-bere-orgusu-

Kız Bebekler için Renkli Çiçek Motifli Bere

Bebekler için yapılabilecek örgü işlerinin bir çok çeşidini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da tığ ile örebileceğiniz çok cici bir bebek beresi paylaşmak istedim. Renkli iplerle çiçek motifi verilerek yapılmış olan bu bere hem çok güzel görünüyor hem de sıcak tutuyor. Siz de bebeğiniz için veya bir yakınıza hediye götürmek için bu çok tatlı bereyi örebilirsiniz. Bereyi örmek için renkli ipler kullanmak zorunda değilsiniz ama renkli tercih ederseniz daha hoş görünür. Tığ ve istediğiniz tipte bir iplik ile çok kısa sürede örüp bitirebilirsiniz. Bu güzel bereyi örmek için büyük zaman ve para harcamanız gerekmiyor. Hem çok basit hem de çok az maliyetli ve kendi el emeğiniz.

Yapılışı

kiz-bebekler-icin-cicek-motifli-bere-orgusu


ÇOCUK ATKI BERE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir