KIZ ÇOCUKLARI İÇİN KARTONDAN OYUNCAK EV YAPMAK

Kız çocukları için kartondan oyuncak ev yapmak onların hayal dünyasında büyük bir öneme sahiptir. Evcilik oyunları özellikle kız çocukları için çok etkilidir. Çocukların hayal dünyasını geliştiren evcilik oyunlarında kullanabilecekleri muhteşem bir oyuncak ev hazırlayabilirsiniz.

Kartondan Oyuncak Ev Yapımı

Karton ve çeşitli el işi kağıtları ile çok güzel bir oyuncak ev tasarlayabilirsiniz. Karton kullanılarak yapılan oyuncak ev için aşağıda yer alan görseldeki gibi büyük bir karton bulun ve resimde belirtildiği gibi kesimini yapın. Kullanılacak ana karton kutuyu hazır hale getirdikten sonra, evin iç dekorasyonunda kullanılacak resimleri de bilgisayarda hazırlayıp renkli yazıcıdan çıkarabilirsiniz. Eğer renkli yazıcınız yok ise, renkli el işi kağıtlarıyla da kesip yapıştırarak istediğiniz dekorasyon tasarımını oluşturabilirsiniz. Kız çocukları ile birlikte yapılacak muhteşem bir etkinlik olduğunu söyleyebiliriz. Bu etkinlik sayesinde çocuğunuzla birlikte keyifli bir zaman geçirmiş olacaksınız. Kartondan oyuncak ev yapımı hem çok düşük hatta neredeyse hiç maliyetsizdir hem de oldukça keyif verici ve sağlıklı bir oyuncaktır.

Source

kiz-cocuklari-icin-kartondan-oyuncak-ev-yapmak

İlginizi Çekebilir

TUVALET KAĞIDINDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

Tuvalet kağıdından minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Hatta …

Leave a Reply

Your email address will not be published.