KIZ YELEK MODELLERİ VE YAPILIŞLARI

Yelekler kış aylarının vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Özellikle de kız çocukları kıyafetlere ve aksesuarlara olan düşkünlükleri nedeniyle bu tür ürünlere karşı ayrı bir merakları bulunmaktadır. Kız yelek modelleri sade ve şık görünümlü olduklarında, daha dikkat çekici durabilmektedirler.

Fakat günümüzde pek çok modelin, özel iplerle dokunduğunu görmek de kaçınılmaz olacaktır. Kız çocukları her rengi çok sever, fakat pembe renge olan düşkünlükleri de inkar edilememektedir. Pembe rengi her tonuyla harmanlanmış kız yelek modelleri de, tekstil firmaları tarafından piyasaya sürülmüştür. Bu modellerin çok satıldığı da elbette ki inkar edilemez. Daha şok görünüme sahip olan kız yelek modellerine sahip olmak için özel bir çaba sarf etmek gerekecektir.

El işi olarak yapılan her şey çok daha değerli ve anlamlıdır. Bu nedenle anneler, kız çocukları için özel olarak tasarlayacakları yelek motiflerini işlerken çok daha mutlu olmaktadırlar. En güzel yelek modelleri genellikle yün ip ve şiş yardımıyla ortaya çıkmaktadır. Fakat tığ ile yapılan modeller de yok değildir. Tığ ile işlenen yeleklerin çocuklardan ziyade daha çok kadınlara hitap ettiği söylenebilir. Şiş ile yapılan yelek modelleri ise çocuklar için uygundur. Çünkü genellikle şişle yapılan örgü yelek modelleri,daha kalın ve daha gösterişli olmaktadır. 2018 yılı modasına uygun kız yelek modelleri tasarlamak için internet siteleri üzerinde yer alan önceden yapılmış modelleri incelemekte fayda olacaktır.

blankblankblank

İlginizi Çekebilir

Tığ işi zümrüt yelek yapımı ve modelleri

TIĞ İŞİ ZÜMRÜT YELEK YAPIMI

Özellikle gelin bohçalarının vazgeçilmezleri arasında bulunan tığ işi zümrüt yelekler giyenlere şık bir görüntü vaat …

Leave a Reply

Your email address will not be published.