Tığ İşi Klozet
Tığ İşi Klozet

KLOZET TAKIMLARI

Modern ve özel dekorasyona sahip evlerde sıkça kullanılan klozet takımları geçtiğimiz senelerden beri banyoları süslüyor. Hazır olarak satılabildiği gibi el örgüsü olarak da yapılabilen bu takımlar farklı model, farklı desen ve farklı renklerde hazırlanabiliyor. Bugünkü yazımızda bu sezonun en beğenilen klozet takımları hakkında genel bilgiler ve resim galerisine yer verdik. Siz de ihtiyacınız varsa konumuzu inceleyip ihtiyacınıza uygun bir takım seçimi yapabilirsiniz.

Bu senenin popüler klozet takımı modelleri modern desenleri ile dikkat çekiyor. Canlı renklerin yanında klasik renklere de sıklıkla yer verilen bu takımlarda doğal desenler ve geometrik şekillerin kullanımı da son derece yaygındır. 2016 klozet takımı modellerine genel olarak baktığımızda çiçek deseni ve yuvarlak desenlerin yoğunlukta olduğunu görüyoruz. Daha modern ve hoş bir görüntü oluşmasını sağlayan bu desenler, banyoların daha ferah ve geniş görünmesini sağlıyor. Oturma odası ve salon da sıkça kullanılan tüylü halılar, banyolarda da klozet takımı olarak karşımıza çıkıyor. Yeşil, mavi, pembe, krem ve kahve tonlarının yoğunlukta kullanıldığı bu ev ürünlerinin örgü modellerinde zeminden kayma riskine karşı kaymaz astar kullanılır. Tığ ya da şiş işi örülen klozet takımlarında süsleme olarak çiçek, kelebek ve farklı figürlerin yansıması kullanılır.

2016 klozet takımı modelleri hakkındaki kısa bilgilerin ardından sizler için özenle seçtiğimiz klozet takımı modelleri resim galerimizi ekleyebiliriz.

Klozet Takımları

İlginizi Çekebilir

gri-renk-dantel-amerikan-servisler

TIĞ İŞİ DANTEL AMERİKAN SERVİS ÖRNEKLERİ

Tığ işi dantel Amerikan servis örnekleri ile çok şık ve dikkat çeken bir aksesuar hazırlamış …

Leave a Reply

Your email address will not be published.