KOLA ŞİŞESİNDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Kola şişesinden kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma hem değişik gözüküyor. Hem de farklı görüntüsü sayesinde kapı süsü olarak değişik süs çalışmaları yapmayı da öğrenebilirsiniz.

Kola şişesinden kapı süsü nasıl yapılır diyorsanız öncelikle şişenin dip kısımlarını kesmeniz gerekiyor. Bu çalışma için tahminim 15-20 adet boş kola şişesine ihtiyacınız olacak. Tüm plastik şişelerin dip kısımlarını kesmeniz gerekiyor. Kestikten sonra iç içe geçirerek yapıştırabilirsiniz.

Daha sonra sprey boya ile altın sarısı veya daha değişik renklere boyayabilirsiniz. Kola şişesinden kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizin kapıları için yapmayı düşünebilirsiniz. Değişik renkler ve süs çalışmaları da ekleyebilirsiniz.

Tamamen tanıtım amaçlı paylaştığımız bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede eviniz için veya sevdiklerinize hediye amaçlı da yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kola-sisesinden-kapi-susu-yapmak


HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir