KOLA ŞİŞESİNDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK | Kendinyapsana.com
Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KOLA ŞİŞESİNDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK

KOLA ŞİŞESİNDEN KAPI SÜSÜ YAPMAK

Kola şişesinden kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde yapmayı düşünebilirsiniz. Kapı süsü yapmak için paylaştığım diğer çalışmalardan farklı olarak bu güzel çalışma hem değişik gözüküyor. Hem de farklı görüntüsü sayesinde kapı süsü olarak değişik süs çalışmaları yapmayı da öğrenebilirsiniz.

Kola şişesinden kapı süsü nasıl yapılır diyorsanız öncelikle şişenin dip kısımlarını kesmeniz gerekiyor. Bu çalışma için tahminim 15-20 adet boş kola şişesine ihtiyacınız olacak. Tüm plastik şişelerin dip kısımlarını kesmeniz gerekiyor. Kestikten sonra iç içe geçirerek yapıştırabilirsiniz.

Daha sonra sprey boya ile altın sarısı veya daha değişik renklere boyayabilirsiniz. Kola şişesinden kapı süsü yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı kısa sürede sizde evinizin kapıları için yapmayı düşünebilirsiniz. Değişik renkler ve süs çalışmaları da ekleyebilirsiniz.

Tamamen tanıtım amaçlı paylaştığımız bu güzel çalışmayı zorlanmadan kısa sürede eviniz için veya sevdiklerinize hediye amaçlı da yapmasını öğrenebilirsiniz. Kolay çalışma ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kola-sisesinden-kapi-susu-yapmak

HOBİ ÇUBUĞU İLE KOLAY ÖRNEK YAPIMI başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir