KOLAY BAYAN PATİK YAPIMI RESİMLİ

Kolay bayan patik yapımı resimli konusu ile çok basit ve kısa sürede hazırlanan bir patik modelini anlatacağım. Sizler için yaratıcı ve pratik örgü modelleri ararken karşıma çıkan bu hoş modeli vakit kaybetmeden sizinle paylaşmak istedim. Hem pratik hem de şık bir bayan patik modeli için konumun devamını inceleyebilirsiniz.

Bayan patik yapımı için genel olarak tığ işi örgüler tercih ediliyor. Bende çoğu zaman tığ ile hazırlanan babet tarzı patikleri kendim için hazırlayıp kullanırım. Ancak tığ işi örgü bilmeyen ya da sevmeyen bayanların da olabileceğini düşünerek şiş ile örülen bayan patik modellerini araştırdım ve bu hoş modeli buldum. Şimdi kolay patik nasıl yapılır detaylarını anlatacağım.

Kolay bayan patik yapımı için 3 ya da 3,5 numara şiş ve şiş kalınlığına uygun her hangi bir tür ip kullanabilirsiniz. Şiş ile haraşo örgü kullanarak ayağınızın boyutuna göre aşağıda verdiğim resimlerdeki gibi bir şablon örün. Tam ayak boyutuna göre ördüğünüz patik şemasını aynı renk ya da farklı renk bir ip ile birleştirin. En son küçük ponpon ya da çiçek motifi ile patiği süsleyip kullanabilirsiniz.

Kolay bayan patik yapımı ile ilgili resimleri aşağıda paylaştım. Bu resimleri inceleyerek siz de kendiniz için pratik ve hoş patikler hazırlayabilirsiniz. Aynı modelin daha küçük boyutlusunu bebekler ya da çocuklarınız için de hazırlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-bayan-patik-yapımı-resimli

İlginizi Çekebilir

ÖRGÜ EV BOTU YAPILIŞI ANLATIMLI

Örgü Ev Botu Yapılışı Kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutmanın kolay yolu ev botu kullanmaktan geçiyor. …

Leave a Reply

Your email address will not be published.