Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KOLAY BAYKUŞ NASIL ÇİZİLİR

KOLAY BAYKUŞ NASIL ÇİZİLİR

Kolay baykuş nasıl çizilir diyorsanız, buyurun size en kolayından baykuş çizim örneği… kısa sürede çocuklarınıza nasıl baykuş çizileceğini adımlarla öğretebilirsiniz. Öncelikle yüz hatlarını oluşturacağınız kuş çiziminin daha sonra geri kalanını kısa sürede yapabilirsiniz.

Bu tür kolay hayvan çizimlerini daha önce de paylaşmıştım. Anlatımlı çizimler sayesinde sizde çok güzel ve eğlenceli çizimler yapabilirsiniz. Kolay resim çizmek için paylaştığım aşamalı anlatımlı resimleri çocuklarınızla birlikte gerçekleştirmenizi öneriyorum.

Bu sayede çocuklarınız hata yapsa dahi sizden öğrendiklerini tekrar ederek daha iyisini çizene kadar yılmayacaklardır. Bu sayede okulda da bu şekilde başarılı olmayı öğrenecekler. Kolay baykuş çizmek için paylaştığım çalışmaya ek olarak hemen bu yazımın altında benzer kolay hayvan çizimleri ile ilgili de birçok çalışma yer alıyor.

Onlara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum. Kolay çizimler ile hem eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Hem de çocuklarınızın el becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizleri kolay baykuş çiziminin örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-baykus-nasil-cizilir

source

ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir