Ana Sayfa / ÖRGÜ/TIĞ İŞİ / BEBEK ÖRGÜLERİ / BEBEK PATİKLERİ / KOLAY BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

KOLAY BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

Kolay bebek patik modeli şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Adım adım nasıl patik yapılacağı şemalı olarak gösterilen çalışma da zorlanmadan kısa sürede sizde çok güzel patikler ortaya çıkarabileceksiniz. Hem giyim amaçlı, hem de süs amaçlı bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı kolay patik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benziyor. Hem aşamalı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Hem de keçe bebek patik modeli yapabilirsiniz. Kumaş bebek patiği yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Benzer patik çalışmalarını yaparak sevdiklerinizin bebeklerine de hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem güzel keyifli zaman geçirmenize vesile olur.

Hem de ortaya çok güzel ve şirin çalışmalar çıkartmış olursunuz. Anlatımlı kolay çalışmalar her zaman keyifli çalışma olanağı sunmaktadır. Hem zorlanmadan yapabilirsiniz.

Hem de bu tür çalışmalarla kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Kolay patik yapmak için şimdi sizleri şablonu olan patik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-bebek-patik-modeli-sablonu

source

Benzer Yazılar

Fincan ignedanlik yapimi

FİNCAN İĞNEDANLIK YAPIMI

  Biçki, dikiş, örgü ile uğraşılan her evde bir iğnedanlık olmazsa olmaz ürünler arasındadır. Sanırım …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir