KOLAY BEBEK PATİK MODELİ ŞABLONU

Kolay bebek patik modeli şablonu arayanlar için bulduğum bu güzel çalışmayı beğeneceksiniz. Adım adım nasıl patik yapılacağı şemalı olarak gösterilen çalışma da zorlanmadan kısa sürede sizde çok güzel patikler ortaya çıkarabileceksiniz. Hem giyim amaçlı, hem de süs amaçlı bu güzel çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Anlatımlı kolay patik yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara benziyor. Hem aşamalı olarak ne yapmanız gerektiği belirtilmiş. Hem de keçe bebek patik modeli yapabilirsiniz. Kumaş bebek patiği yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı patik modeli yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Benzer patik çalışmalarını yaparak sevdiklerinizin bebeklerine de hediye edebilirsiniz. Bu tür çalışmalar hem güzel keyifli zaman geçirmenize vesile olur.

Hem de ortaya çok güzel ve şirin çalışmalar çıkartmış olursunuz. Anlatımlı kolay çalışmalar her zaman keyifli çalışma olanağı sunmaktadır. Hem zorlanmadan yapabilirsiniz.

Hem de bu tür çalışmalarla kendinize yeni hobiler de edinmiş olursunuz. Kolay patik yapmak için şimdi sizleri şablonu olan patik çalışmasının anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-bebek-patik-modeli-sablonu

source


ANLATIMLI ÖRGÜ DERİ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir