KOLAY ÇİÇEKLİ AVİZE YAPMAK

Kolay çiçekli avize yapmak konusu el işi ve kendin yap projeleri ile ilgilenenlerin yabancı olmadığı bir konu. Sizler için farklı çalışmalar araştırırken çok sayıda benzerine rastladığım bu ev yapımı avizenin en önemli özelliği, süsleme aşamasında kullanılan malzeme. Evde bulunan eşyaların değerlendirilmesine öncelik verilen bu çalışmanın sizin de çok hoşuna gideceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim.

Son dönemlerde evlerin oturma odası ve salonlarında modern tasarımlı ürünlere rastladım. Sade ve basit bir görüntüsü olan bu ürünler, göz yormadığı için daha hoş bir uyum sergiliyor. Kolay çiçekli avize yapmak çalışması ile ortaya çıkan ev yapımı avize de bu sade ve basit eşyalara uyum sağlayacak özellikte. Çalışmada kullanılacak olan süsleme çiçeklerine renklendirme yapılırken genel dekorasyona uygun renk kullanımı, sizin için daha uyumlu bir avize ortaya çıkarmakta etkili olacaktır.

Evde çiçekli avize yapımı için süsleme olarak bu araştırma çalışmasında dergi sayfalarından yararlanılıyor. Normal kağıt ve gazete sayfalarına göre daha kalın olan bu dergi sayfalarına çiçek şekli verilmesi daha kolay olduğu için seçim bu yönde yapılmış. Ayrıca verilen şekillerin ardından yapılan boyanın daha parlak ve canlı olması için de dergi sayfaları daha idealdir.

Siz de evinizde normal bir lamba kullanıyorsanız, evde çiçekli avize yapımı çalışmasını uygulayarak hoş bir avize hazırlayabilirsiniz. Kolayca hazırlanabilecek bu özel avizenin aşamalarını aşağıda adım adım resim olarak inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

kolay-çiçekli-avize-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *