Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Kolay el çantası yapmak şablonlu anlatımla bu kez karşınızda… sizde evde zorlanmadan keyifle çok güzel el çantası yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kolay el çantası yaparak herkesten farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Anlatımlı el çantası şablonu için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı çanta çalışması ile sizde çok kolay ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasında kısa sürede ne yapmanız gerektiği şablon halinde verilmiş. Kısa sürede el çantası yapabilir ve çarşıya, pazara giderken bu güzel el çantasını kullanabilirsiniz.

Hatta bu tür kolay çantaları değişik desenli veya resimli kumaşlardan yapabilir ve sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Aldığınız sürpriz hediyeleri de yine bu güzel yapacağınız el çantasında sevdiklerinize sunabilirsiniz. Anlatımlı el çantası yapmak için birçok çalışmanın şablonu hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede yaparak değişik çanta modeline de sahip olmuş olacaksınız. Anlatımlı el çantası çalışmalarının şablonlarının olması nedeniyle, hem zorlanmadan bu tür el çanta çalışmalarını yapabilirsiniz.

Hem de keyifli zaman geçirerek kendinize yeni bir hobi de edinmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları yaparken değişik malzemeler ve kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-el-cantasi-yapmak-sablonlu-anlatim

source

KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir