KOLAY EL ÇANTASI YAPMAK ŞABLONLU ANLATIM

Kolay el çantası yapmak şablonlu anlatımla bu kez karşınızda… sizde evde zorlanmadan keyifle çok güzel el çantası yapabilir ve keyifle kullanabilirsiniz. Kolay el çantası yaparak herkesten farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Anlatımlı el çantası şablonu için daha önce de benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Onları da mutlaka incelemelisiniz. Anlatımlı çanta çalışması ile sizde çok kolay ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı el çantası çalışmasında kısa sürede ne yapmanız gerektiği şablon halinde verilmiş. Kısa sürede el çantası yapabilir ve çarşıya, pazara giderken bu güzel el çantasını kullanabilirsiniz.

Hatta bu tür kolay çantaları değişik desenli veya resimli kumaşlardan yapabilir ve sevdiklerinize de hediye olarak sunabilirsiniz. Aldığınız sürpriz hediyeleri de yine bu güzel yapacağınız el çantasında sevdiklerinize sunabilirsiniz. Anlatımlı el çantası yapmak için birçok çalışmanın şablonu hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaktır.

Bu yazımda paylaştığım çalışmayı kısa sürede yaparak değişik çanta modeline de sahip olmuş olacaksınız. Anlatımlı el çantası çalışmalarının şablonlarının olması nedeniyle, hem zorlanmadan bu tür el çanta çalışmalarını yapabilirsiniz.

Hem de keyifli zaman geçirerek kendinize yeni bir hobi de edinmiş olursunuz. Bu tür çalışmaları yaparken değişik malzemeler ve kendi fikirlerinizi de çalışmaya ekleyebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-el-cantasi-yapmak-sablonlu-anlatim

source


KARTONDAN ANLATIMLI ORGANİZATÖR YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir