Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KOLAY HAYVAN RESİMLERİ ÇİZMEK

KOLAY HAYVAN RESİMLERİ ÇİZMEK

Kolay hayvan resimleri çizmek isteyen çocuklarınıza bu güzel örnekleri çıktı alıp sunabilirsiniz. Çıktı alırken A3 kağıdına almanızı öneririm. Hem büyükçe almış olursunuz. Hem de kolay adımları ile onlara nasıl çizileceğini üzerinden kalemle geçmelerini sağlamış olursunuz.

Çıktı almasanız bile nasıl çizileceğini önce siz öğrenip, çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Böylece çocuklarınız okulda resim dersinden her zaman iyi not alırlar. Aynı zamanda resim çizme yetenekleri varsa da bu ortaya çıkmış olur.

El becerilerini geliştirmeye yardımda birebir olduğunu düşündüğüm resim çizim çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlardan da feyz alabilir ve çocuklarınızı eğitebilirsiniz.

Kolay resim çizmek veya kolay resim yapmak için daha farklı çizim örnekleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-hayvan-resimleri-cizmek

FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Örgü Çanta Modelleri

ÖRGÜ ÇANTA MODELLERİ VE HALATTAN ÇANTA YAPIMI

Örgü Çanta Modelleri Her ortamda bireylerin yanından hiç ayrılmayan örgü çantalar, en büyük toplayıcılarımızdandır. Her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir