KOLAY HAYVAN RESİMLERİ ÇİZMEK

Kolay hayvan resimleri çizmek isteyen çocuklarınıza bu güzel örnekleri çıktı alıp sunabilirsiniz. Çıktı alırken A3 kağıdına almanızı öneririm. Hem büyükçe almış olursunuz. Hem de kolay adımları ile onlara nasıl çizileceğini üzerinden kalemle geçmelerini sağlamış olursunuz.

Çıktı almasanız bile nasıl çizileceğini önce siz öğrenip, çocuklarınıza öğretebilirsiniz. Böylece çocuklarınız okulda resim dersinden her zaman iyi not alırlar. Aynı zamanda resim çizme yetenekleri varsa da bu ortaya çıkmış olur.

El becerilerini geliştirmeye yardımda birebir olduğunu düşündüğüm resim çizim çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu güzel paylaşımlar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onlardan da feyz alabilir ve çocuklarınızı eğitebilirsiniz.

Kolay resim çizmek veya kolay resim yapmak için daha farklı çizim örnekleri buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Bu güzel çalışmayı çocuklarınızla birlikte yapmanızı da tavsiye ediyorum. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kolay-hayvan-resimleri-cizmek


FERMUARLI KOLAY CÜZDAN NASIL YAPILIR başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir