Ana Sayfa / KENDİN YAP / DIY / KOLAY KAPLUMBAĞA ÇİZİMİ

KOLAY KAPLUMBAĞA ÇİZİMİ

Kolay kaplumbağa çizimi arayanlar için bulduğum bu güzel ve kolay çizim çalışmasını sizde evinizde çocuklarınızla yapmayı deneyebilirsiniz. Anlatımlı kolay kaplumbağa çizimi sayesinde okula giden veya okula henüz gidecek olan çocuklarınıza okul öncesi el becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olmuş olursunuz.

Buna benzer birçok kolay hayvan çizim resimlerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Kolay kaplumbağa çizimi ile ilgili kardeş site makalepark.com sitesinde de birçok örneğine ulaşabilirsiniz. Kendinyapsana sitemizde kolay kaplumbağa çizimleriyle ilgili birçok çalışmaya resimli anlatım biçiminde ulaşabilirsiniz.

Kolay kaplumbağa çizimi için bu güzel örneği kalıp olarak veya şablon niyetine de kullanabilirsiniz. Kaplumbağa keçe oyuncak veya kumaştan oyuncak kaplumbağa yapmak isterseniz alttaki çizimin son halini şablon olarak da çıktı alıp kullanabilirsiniz.

Anlatımlı hayvan resimleri sayesinde çocuklarınıza hem hayvanların isimlerini öğretmiş olursunuz. Hem de onlardan korkmamaları gerektiğini kısa sürede öğretmiş olursunuz. Kolay kaplumbağa çizimi sayesinde sizde çocuklarınıza resim çizmeyi ve resim boyamayı öğretebilirsiniz. Şimdi sizleri çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

kolay-kaplumbaga-cizimi

source

ORMAN HAYVANLARI BOYAMA RESİM ÖRNEĞİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir