Kolay-orgu-patik-yapilisi

KOLAY ÖRGÜ PATİK NASIL YAPILIR?

Kış ayları ve soğuklar başlaması ile birlikte evde örgü patik yapmak isteyenler için el işi kolay örgü patik yapımı anlatımlı olarak paylaşacağız.

Evinizde var olan iplerden kolayca örgü patik örebilirsiniz. Şiş işi patik paylaşımımızda fotoğraflardaki adımları takip ederek sizlerde kolayca yün patikler örebilirsiniz.

Patik örmek için gereken şişi Dora 3.5 olarak kullandık. Boncuklu örgü patik modeli öreceğimizden ilk olarak boncukları iğne yardımı ile geçirerek başladık.  Devamını aşağıdaki fotoğraflardan adım adım takip edebilirsiniz hanımlar.

Daha önceki yazılarımızdan patik modelleri ve patik yapımı ile ilgili ilginizi çekebilecek yazılarımız

ŞİŞ İLE PATİK MODELLERİ

ÖRGÜ PATİK YAPIMI

BONCUKLU BAYAN PATİK MODELLERİ

TIĞ İŞİ BAYAN PATİK MODELLERİ

Kolay-orgu-patik-yapilisi

Kolay-orgu-patik-yapilisi


TIĞ İŞİ BURGULU ÇİÇEKLİ KENAR MODELİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir