KOLAY SAÇ DALGALANDIRMA YÖNTEMİ

Kolay saç dalgalandırma yöntemi ile sizlere çok pratik bir şekilde saçlarınıza dalga yapma yönteminden bahsedeceğim. Doğal ve hoş saç dalgalarına sahip olmak için uygulayabileceğiniz bu yöntem sayesinde her zaman bakımlı ve hoş görünümlü saçlara sahip olabilirsiniz. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan kolay saç dalgalandırma yönteminin detaylarını şimdi aktarıyorum.

Kolay saç dalgası yapımı için elinizde bir adet elektrikli saç şekillendirici olması yeterli. Saçlara dalga yapmak için ilk olarak saçınızı sıkı bir şekilde normal saç örgüsü olarak örün. Sonrasında ısıtılmış saç şekillendiriciyi örgü saçın üzerinden bir kaç kere geçirin ve örgüyü bırakın. Saçlarınızı dikkatlice açın ve jöle ya da saç spreyi ile dalgalarını belirginleştirin.

Saç düzleştirici ile dalga yaparken eğer saçlarınız gürse 2 ya da 3 örgü ile bu işlemi yapabilir, daha ince dalgalar elde edebilirsiniz. Saçları örmeden önce hafif ıslatır ya da biraz saç şekillendirici sürerseniz, düzleştiricinin ısısından daha fazla yararlanıp daha etkili saç dalgalarına sahip olabilirsiniz.

Saç dalgası nasıl yapılır sorusunun cevabını verdiğim konumun sonunda sizlere örnek olması açısından bir resim paylaşıyorum. Sizlerde bu resimdeki gibi saçlarınıza doğal bir şekil verebilirsiniz.

source

kolay-saç-dalgalandırma-yöntemi

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *