KONSERVE KUTULARINDAN SARKAÇ MUMLUK YAPMAK

Konserve kutularından sarkaç mumluk yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı ben en kısa sürede evime yapmayı planlıyorum. Yapımı oldukça kolay olan bu güzel çalışma da minik teneke kutulara veya konserve kutularına sahip olmanız yeterli oluyor.

Mumluk malzemesi ise satılıyor. Yapmanız gereken teneke kutularını desenli bir kapla kapladıktan sonra, içine mumlukları yapıştırıp, sarkaç iple duvara belirli aralıklarda asmanız yeterli oluyor. Bu güzel çalışmayı evinizde boş bulunan duvarlara yapabilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra göreceksiniz ki duvarda dekoratif harika bir mumluk çalışması ile evinizin çok güzelleştiğini fark edeceksiniz.

Evde kolay mumluk süs yapmak için benzer çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde evde kolay mumluk çalışmalarını her türlü malzemeden yapabilirsiniz. Konserve kutusuna sahip olmasanız bile, benzer küçük minyatür teneke kutu veya minik kutuları da bu iş için kullanabilirsiniz.

Önemli olan aynısını yapmak değil, kendi evinizde güzel gözükecek bir çalışma ortaya çıkartmaktır. Bu tür çalışmalar ile evinizi güzelleştirebilir ve dekoratif anlamda evinize gelenleri şaşırtabilirsiniz.

Konserve kutusundan sarkaç mumluk yapmak için benzer çalışmaları da sitemizde görebilirsiniz. Hemen bu yazımın altında birçok mumluk çalışmasına ulaşabilirsiniz.

konserve-kutularindan-sarkac-mumluk-yapmak

source

İlginizi Çekebilir

El Orgusu El Yapımı Paspas Modelleri

EL ÖRGÜSÜ EL YAPIMI PASPAS MODELLERİ

Ev dekorasyonlarımızda el örgüsü ve el yapımı ürünlerimizi şık bir dekorasyon malzemesi olarak kullanıyoruz. El …

Leave a Reply

Your email address will not be published.