KONSERVE VE MANDALLAR İLE DEKORATİF MUMLUK YAPMAK

Konserve ve mandallar ile dekoratif mumluk yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ton balığı konservesi kullanarak yapabileceğiniz mumluğa, çamaşır mandallarıyla da şık ve dekoratif bir hava katacaksınız. Bahçe masalarında kullanabileceğiniz bu dekoratif mumluk ile şık ve romantik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonları özellikle yaz akşamları için büyük önem taşımaktadır. Bahçede yiyeceğiniz akşam yemeği keyfini tüm yıl boyunca hiçbir yerde yaşayamazsınız. Bahçedeki akşam yemeği keyfi için mumluklardan dekoratif ışıklar oluşturabilirsiniz. Kendi ellerinizle hazırladığınız bahçe dekorasyonunu yine kendi ellerinizle hazırlayacağınız mumluklar ile süslemek ister misiniz? Cevabınız evet ise makalemde yer verdiğim bu mumluk fikrini uygulamanızı öneriyorum. Çok az malzemelerle hazırlayabileceğiniz mumluk için küçük tealight mumlardan kullanabilirsiniz. Gece boyunca şık ve dekoratif ışık verecek olan bu mumluk ile romantik bir atmosferde yemek yemiş olacaksınız.

Dekoratif mumluğu yapmak için ton balığı veya mısır konservesinden faydalanabilirsiniz. Konservenin ağzını tamamen çıkarıp içine yıkayın. Konserveyi sprey boya ile boyayıp üzerine mandalları yerleştirin. Hepsi bu kadar.
Mandalları renkli boyalarla boyayabilirsiniz.

Source

konserve-ve-mandallar-ile-dekoratif-mumluk-yapmak

İlginizi Çekebilir

blank

KOLAY SULAMA SİSTEMLİ SAKSI YAPIMI

Kolay sulama sistemli saksı yapımı için bulduğum bu güzel fikri sizde evinizin bahçesine uygulayabilirsiniz. Kolay …

Leave a Reply

Your email address will not be published.