Ana Sayfa / EL İŞLERİ / DANTEL MODELLERİ / KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ VE MODELLERİ
KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ VE MODELLERİ
KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ VE MODELLERİ

KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ VE MODELLERİ

KÖŞE DANTEL ÖRNEKLERİ VE MODELLERİ

Eşyalara Uyumlu Köşe Dantel Örnekleri

Danteller ince oya denilen zarif modellerin yanında daha kalın iplerden de oluşan modellere sahiptir. İki türlüsü de oldukça kibar olan danteller yatak odaları, salonlar, mutfaklar ve hatta banyo gibi evin alanlarında kullanılabilmektedir. Oldukça güzel bir detay olarak kullanılabilen ve hatta başlı başına kullanılabilen danteller giyim unsurları ile diğer kullanılan eşyalarda da bulunabilir. Kıyafetlerde aksesuarlarda bulunan danteller havlu ve yemenilerin köşe dantel örnekleri de bulunabilmektedir. Ne amaçla kullanılacaksa kullanılsın hanımların vazgeçilmezi olmuş ve olmaya devam edecektir. Görünüş açısından estetiklikte sınır tanımaması onu daha da cazip kılmakta, al benisi asla bitmemektedir. Aksine yönelişler her gün daha fazla artarak daha fazla alana girmiştir.

Havlular ya da yemeniler fark etmeksizin kullanılabilen köşelerin süsleyicisi danteller ile hareket unsuru yakalamak oldukça basittir. Ayrıca kullanılan bu eşyaları oldukça estetik gösteren köşe dantel örnekleri modellerine her yerden kolaylıkla ulaşabilmek mümkündür. Çeyizlerin vazgeçilmezleri olan havlular, danteller, yatak örtüler, sehpa örtüler ve daha birçok eşyanın köşesinde dantellere rastlamak mümkündür. Dantelsiz bir çeyiz düşünülemez çünkü içi boş gibi bir his uyandırabilir. Kişi ister kendisi ister annesi aracılığı ile bu modelleri çeyizinin başkahramanı yapabilir. Kim yaparsa yapsın artık günümüzün şartları ile istenilen modele ulaşmak ve daha birçok çeşit, nasıl yapıldığı hakkında birçok bilgiye ulaşmak oldukça basit bir hal almış durumdadır.

EN GÜZEL ÖRGÜ İLE ÖRME BEBEK VE ÇOCUK BERE MODELLERİ başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Anlatımlı Erkek Kazak Yapımı

ÖRGÜ MODELLERİ VE ERKEK KAZAK NASIL ÖRÜLÜR?

ÖRGÜ MODELLERİ VE ERKEK KAZAK NASIL ÖRÜLÜR? Kazaklar kış aylarının vazgeçilmezi olan kazaklar soğukluk içerisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir