KOT ŞORTLARA DANTEL EKLEMEK

Kot şortlara dantel eklemek çok şık bir kıyafeti ortaya çıkarmanızı sağlamaktadır. Evde giymediğiniz kotlardan şort yapabilir ve bu şortlara da dantel ekleyerek daha şık ve tarz hale dönüştürebilirsiniz.

Eski Pantolondan Kot Şort Nasıl Yapılır?

Giymediğiniz eski kot pantolonların genellikle diz ve paça bölümleri yıpranmış olur. Bu diz ve paça bölümlerini keserek ortaya yepyeni bir şort çıkarabilirsiniz. Kot pantolonun paçalarını kestiğinizde bu kesilen kısımların dikilmesi ya da farklı tasarımlarla şekil verilmesi gerekmektedir. Kot şortunuzun paçalarındaki ipliklerin kötü görünmemesi için dantel parçalarını paçalara dikebilirsiniz. İster kendi ördüğünüz danteli isterseniz de hazır alabileceğiniz dantel parçasını, kot şortunuza dikerek çok tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dantel işlemesi yaptığınız kot şortu, yaz kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bağlamalı tshirtler, göbeği açık bluzlar ile çok hoş ve tarz kombinler yaratabilirsiniz. Yaz kıyafetlerinize her zaman para vermeniz gerekmiyor. Kullanmadığınız bir çok eski kıyafetten yeni kıyafetler yaratabilirsiniz. Kullanmadıklarınızdan geri dönüşümlü yeni kıyafetler yaratmak için paylaştığım diğer içerikleri de inceleyebilirisiniz.

Source

kot-sortlara-dantel-eklemek


ÇİÇEKLİ ÇOCUK TACI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir