Ana Sayfa / KUMAŞ / KOT ŞORTLARA DANTEL EKLEMEK


KOT ŞORTLARA DANTEL EKLEMEK

Kot şortlara dantel eklemek çok şık bir kıyafeti ortaya çıkarmanızı sağlamaktadır. Evde giymediğiniz kotlardan şort yapabilir ve bu şortlara da dantel ekleyerek daha şık ve tarz hale dönüştürebilirsiniz.

Eski Pantolondan Kot Şort Nasıl Yapılır?

Giymediğiniz eski kot pantolonların genellikle diz ve paça bölümleri yıpranmış olur. Bu diz ve paça bölümlerini keserek ortaya yepyeni bir şort çıkarabilirsiniz. Kot pantolonun paçalarını kestiğinizde bu kesilen kısımların dikilmesi ya da farklı tasarımlarla şekil verilmesi gerekmektedir. Kot şortunuzun paçalarındaki ipliklerin kötü görünmemesi için dantel parçalarını paçalara dikebilirsiniz. İster kendi ördüğünüz danteli isterseniz de hazır alabileceğiniz dantel parçasını, kot şortunuza dikerek çok tarz bir görüntü oluşturabilirsiniz. Dantel işlemesi yaptığınız kot şortu, yaz kombinlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bağlamalı tshirtler, göbeği açık bluzlar ile çok hoş ve tarz kombinler yaratabilirsiniz. Yaz kıyafetlerinize her zaman para vermeniz gerekmiyor. Kullanmadığınız bir çok eski kıyafetten yeni kıyafetler yaratabilirsiniz. Kullanmadıklarınızdan geri dönüşümlü yeni kıyafetler yaratmak için paylaştığım diğer içerikleri de inceleyebilirisiniz.

Source

kot-sortlara-dantel-eklemek

ÇİÇEKLİ ÇOCUK TACI YAPMAK RESİMLİ ANLATIM başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

RENKLİ ELYAF İLE KAZAK KOLU SÜSLEMEK

Renkli elyaf ile kazak kolu süslemek benim çok beğendiğim çalışmalardan biri oldu. Gördüğümde hemen uygulamam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir