KOYUN SARKAÇ SÜS ŞABLONLU ANLATIM

Koyun sarkaç süs şablonlu anlatım sayesinde sizde çocuk odasında kıyafet askılığına bu güzel şirin süs çalışmasını yapabilirsiniz. Bu tür süsler ne işe yarar demeyin. İnanın yaptıktan sonra evi bir değişik ve akustik gösteriyorlar. Böylece evinize gelen misafirler ve çocukları bu tür süslerden kendilerinde olmadıklarını bildiklerinde kıskanabilirler. Buna benzer süs çalışmaları ile hem de oda dekorunda güzellik katmış oluyorsunuz.

Koyun sarkaç süs çalışması olarak daha önce hep minyatür ve küçük çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışma da büyük bir koyun süs sarkaç örneği gözüküyor. Aynısını sizde şablondan yararlanarak kumaş veya muşamba kumaşından yapabilirsiniz.

Koyun sarkaç süs çalışmasını başak yerlerde de kullanabilirsiniz. Bu tür kilim veya kumaş hayı yada örtü türünde de bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Değişik fikirlerle bu güzel koyun süs çalışmasını değerlendirebilirsiniz. Önerimiz ise çocuk odasında kullanmanız yönünde olacaktır.

Çünkü çocuklar bu tür şirin çalışmaları her zaman sever. Böylece onları mutlu etmiş ve sevindirmiş olacaksınız. Benzer dekorasyon fikirleri ve dekoratif süs çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel ve eğlenceli çalışmanın anlatımlı örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

koyun-sarkac-sus-sablonlu-anlatim

source

İlginizi Çekebilir

sis-orgu-parmaksız-eldiven-yapilisi

ŞİŞ ÖRGÜ PARMAKSIZ ELDİVEN YAPILIŞI

Kış aylarında gerek aksesuar olarak gerekse ısınma amaçlı en çok kullandığımız ölülerden birini eldivenlerdir. Yapımı …

Leave a Reply

Your email address will not be published.