KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK

Küçük kavanozlardan sevimli kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde çocuklarınızın odasına yapmayı düşünebilirsiniz. Küçük kavanozdan sevimli kalemlik nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde küçük kutulardan veya kavanozlardan yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede güzel kalemlikler yapabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalarla sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken küçük konserve kutusu veya kavanozları boyayarak, onlara biraz da mimik katıp, çok güzel eğlenceli kalemlik çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı kalemlik çalışması yaparak çocuklarınızı ders çalışırken de motive etmiş olacak. Bu tür eğlenceli çalışmalar hem de evi veya ofisi de güzelleştirmektedir. Hayattan tat almak için tüm renkleri kullanmak gerek.

Böylece hem eğlenceli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de renkli eşyalarla gününüz daha bir enerjik geçecektir. Şimdi sizleri bu güzel dekoratif süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kucuk-kavanozlardan-sevimli-kalemlik-yapmak


KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir