Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK


KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK

Küçük kavanozlardan sevimli kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde çocuklarınızın odasına yapmayı düşünebilirsiniz. Küçük kavanozdan sevimli kalemlik nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde küçük kutulardan veya kavanozlardan yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede güzel kalemlikler yapabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalarla sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken küçük konserve kutusu veya kavanozları boyayarak, onlara biraz da mimik katıp, çok güzel eğlenceli kalemlik çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı kalemlik çalışması yaparak çocuklarınızı ders çalışırken de motive etmiş olacak. Bu tür eğlenceli çalışmalar hem de evi veya ofisi de güzelleştirmektedir. Hayattan tat almak için tüm renkleri kullanmak gerek.

Böylece hem eğlenceli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de renkli eşyalarla gününüz daha bir enerjik geçecektir. Şimdi sizleri bu güzel dekoratif süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kucuk-kavanozlardan-sevimli-kalemlik-yapmak

KEÇEDEN ÇİÇEKLİ KASE YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

İlginizi Çekebilir

hücre modeli yapilisi

HÜCRE MODELİ ÖDEVİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMI

Ödev konularından olan hücre modeli yapılışı ödevi için nasıl yapılır ve videolu anlatımını sizler için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir