Ana Sayfa / DEĞERLENDİRME / KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK

KÜÇÜK KAVANOZLARDAN SEVİMLİ KALEMLİK YAPMAK

Küçük kavanozlardan sevimli kalemlik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde çocuklarınızın odasına yapmayı düşünebilirsiniz. Küçük kavanozdan sevimli kalemlik nasıl yapılır? diyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde küçük kutulardan veya kavanozlardan yapabilirsiniz.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde çok kısa sürede güzel kalemlikler yapabilirsiniz. Bu tür eğlenceli çalışmalarla sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz. Yapmanız gereken küçük konserve kutusu veya kavanozları boyayarak, onlara biraz da mimik katıp, çok güzel eğlenceli kalemlik çalışmaları yapabilirsiniz.

Anlatımlı kalemlik çalışması yaparak çocuklarınızı ders çalışırken de motive etmiş olacak. Bu tür eğlenceli çalışmalar hem de evi veya ofisi de güzelleştirmektedir. Hayattan tat almak için tüm renkleri kullanmak gerek.

Böylece hem eğlenceli zamanlar geçirmiş olursunuz. Hem de renkli eşyalarla gününüz daha bir enerjik geçecektir. Şimdi sizleri bu güzel dekoratif süs çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

kucuk-kavanozlardan-sevimli-kalemlik-yapmak

İlginizi Çekebilir

RENGARENK ÇİÇEK MOTİFLİ KOLAY PATİK YAPIMI

Soğuk kış günlerinde sıcaklığı ile ayaklarınızı, rengarenk çiçekleri ile içinizi ısıtacak patikler örmeye hazır mısınız? …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir