KULAK ÇÖPÜNDEN MİNYATÜR KUZU YAPMAK

Kulak çöpünden minyatür kuzu yapmak için paylaştığım bu güzel sevimli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı kolay çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz.

TV ünitesi önünde kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, süs olarak kullanabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kulak çöpünden veya kürdandan da yapabilirsiniz. Bu tür minyatür çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

Kulak çöpüyle koyun yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Adım adım yapılışını takip ederek sizde kısa sürede bu güzel ve eğlenceli çalışmayı keyif alarak yapabilirsiniz. Kulak çöpüyle neler yapıldığını da hemde bu sayede görmüş olursunuz. Bu tür minyatür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolayca yapıp süs niyetine evinizde kullanabilirsiniz. Sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Bitince gerçekten bir kuzu gibi gözüktüğünü de göreceksiniz. Kolay gelsin.

source

kulak-copunden-minyatur-kuzu

İlginizi Çekebilir

Rulodan dürbün yapımı

TUVALET KAĞIDI RULOSUNDAN DÜRBÜN YAPIMI

Evlerimizde kullandığımız ürünlerden bittikten sonra bazılarını geri dönüşüme çevirerek tekrardan değerlendirebiliyoruz. Tuvalet kağıdı rulolarını kullanarak …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *