KULAK ÇÖPÜNDEN MİNYATÜR KUZU YAPMAK

Kulak çöpünden minyatür kuzu yapmak için paylaştığım bu güzel sevimli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı kolay çalışmayı sizde kısa sürede yapabilir ve keyifle evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz.

TV ünitesi önünde kullanabileceğiniz bu güzel çalışmayı kısa sürede yapıp, süs olarak kullanabileceğiniz gibi sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Yapımı kolay olan bu güzel çalışmayı kulak çöpünden veya kürdandan da yapabilirsiniz. Bu tür minyatür çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı da değerlendirmiş olursunuz.

Kulak çöpüyle koyun yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Adım adım yapılışını takip ederek sizde kısa sürede bu güzel ve eğlenceli çalışmayı keyif alarak yapabilirsiniz. Kulak çöpüyle neler yapıldığını da hemde bu sayede görmüş olursunuz. Bu tür minyatür çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Onları da incelemenizi öneriyorum. Kolayca yapıp süs niyetine evinizde kullanabilirsiniz. Sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Bitince gerçekten bir kuzu gibi gözüktüğünü de göreceksiniz. Kolay gelsin.

source

kulak-copunden-minyatur-kuzu


TÜLDEN ŞIK ŞAL YAPMAK başlıklı kendin yap yazımızda resimli anlatım ile hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer İçerikler

yasemin

yasemin

1986 İzmir doğumluyum. 7 yıldır çeşitli kadın sitelerinde makale yazarlığı yaptıktan sonra edindiğim deneyimleri bayanlarla paylaşmak için kendi projelerimi üretmeye başladım. Kızım dünyaya geldikten sonra başlayan el işi serüvenim o büyüdükçe kendin yap çalışmalarını da kapsayamaya başladı. Bu konularda edinmiş olduğum deneyim ve araştırmaları el işi sevenlerle kendinyapsana.com'da paylaşıyorum. Sizler de yorumlarınızla bu konudaki bilgi ve deneyimlerinizi bize aktarabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir